Test znajomości lektury opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa

Pobierz

Ma brata Edmunda i dwie siostry: Zuzannę i Łucję.. Jak dobrze pamiętasz tę lekturę?C.. b) przyprowadził do niej swoje rodzeństwo.. S. Lewisa, która ukazała się w 1950 r. Inspiracją dla Lewisa jak sam zaznacza był obraz fauna idącego z paczkami i parasolem przez zaśnieżony las.Plik test z lektury.odt na koncie użytkownika bea28 • folder Lew,czarownica i stara szafa • Data dodania: 4 lis 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Biała Czarownica zaostrzyła nóż z krzemienia o dziwnym kształcie.. Jest najstarszy.. Julia_Kowalczyk14 5 lat temu.. 8) Biała Czarownica zażądała od Edmunda, aby ten: a) nie wchodził więcej do starej szafy.. Test z matematyki, który powinieneś zdać!. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Tagi dla tego testu: humorekC.S.. Do niej należy życie wszystkich zdrajców, miedzy innymi Edmunda, który przeciwstawił się rodzeństwu.. Jak dzieci wydostały się z Narnii?. Które z dzieci jako pierwsze weszło do szafy i poprzez nią trafiło do Narnii?. Elementy .. "Opowieści z Narnii.. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków.. Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Gratuluję!Odpowiedz na pytania wybierając prawidłową odpowiedź..

Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.

Rozwiąż test!TEST Z LEKTURY: "Opowieści z Narnii.. Pobierz (doc, 32,0 KB)Podstawowe informacje o bohaterze Piotr jest jednym z głównych bohaterów utworu Lew, czarownica i stara szafa C.S. Lewisa.. W swej krótkowzroczności decyduje się zamiast niego odebrać życie Aslanowi, wierząc, że na zawsze będzie panować w Narnii.Plik test Opowieści z Narnii.doc na koncie użytkownika annagawin7 • folder Lektury SP scenariusze lekcji • Data dodania: 17 wrz 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Sam autor sugeruje tylko w jednym zdaniu, że spowodowała to zła szkoła, do której został zapisany.. Co .. Co domalował Edmund posągowi lwa, który stał w pałacu królowej?. Opowieści z Narni.. "Opowieści z Narnii.. W filmie "Opowieści z Narnii - Lew, Czarownica i stara szafa" twórcy filmowi zasugerowali, że była to wina złych kontaktów z Piotrem i tego, że Piotr był ulubieńcem pani Pevensie.. 9 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Jak dobrze znasz fabułę ksążki Opowiesci z Narnii?. Lektura w klasie 5.. Dlaczego dzieci musiały opuścić rodzinne miasto i wyjechać na wieś?. c) zapomniał o spotkaniu z nią.. U góry znajdziesz quiz Lew, Czarownica i Stara Szafa 3..

S. Lewis ,,Lew, czarownica i stara szafa" 1.

Stan cywilny Profesora Digory'ego to: A - rozwiedziony B - kawaler C - wdowiec 3.. 9) Po powrocie do Narnii Edmund: a) potwierdził słowa siostry, że w szafie istnieje tajne .Test z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa Ten Test Wymiata Mój Wymysł.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Test znajomości "Opowieści z Narnii" C.. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na taryfę ulgową!. Chodzi do szkoły.. Lew, czarownica i stara szafa"Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew .. .Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Lew, czarownica i stara szafa" .. Na 4 ten test lektura dawno zaliczona.. "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" to klasyczna baśń fantasy autorstwa C.S. Lewisa.. d) opowiedział o niej rodzeństwu.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" Polecane teksty: 85% Który z wizerunków Matki Boskiej uważam za typowy.TEST z lektury.. Wyniosłeś z tej lektury bardzo dużo i z pewnością zasłużyłeś na ocenę z wyróżnieniem.. W jakim mieście mieszkały?. Szukaj publikacji.. Lew Czarownica i Stara Szafa.. Q.Dzieci odkrywają przejście przez szafę do magicznej krainy zwanej Narnią.. Była pewna, że po śmierci Aslana będzie władać całą Narnią.. Piotr.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix10 pytań mniej lub BARDZIEJ szczegółowych o treść książki pt.,, ,,Opowieści z Narni: Lew, Czarownica i Stara Szafa"jak dobrze znasz Opowieści z Narni ?.

ZapraszamyChcę sprawdzić waszą wiedzę na temat lektury Opowieści z Narnii lew czarownica i stara szafa.

67% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Zawiera historię szkoły i miejscowości, informacje o bieżących wydarzeniach, bogatą fotogalerię.. 5.c) królową Narnii.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Przedszkole .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Gatunek literacki Lew, czarownica i stara szafa to przykład powieści fantasy dla młodzieży.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" 76% Plan wydarzeń "Opowieści z Narnii.. Za dawno by takie szczegóły pamiętać .. Jesteś specjalistą i mógłbyś zostać władcą Narnii!. Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) - CDA Wyszukiwanie odpowiedzi.Opowie[ci z Narnii - Lew, Czarownica.. Test znajomo[ci lektury - dokBadny Poziom trudno[ci: Zredni 1.. Książka opowiada o czwórce dzieci, które przedostają się do magicznej krainy przez tylne drzwi starej garderoby.. Lew, Czarownica i stara szafa" - test znajomości lektury.. Imię i nazwisko klasa 1.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraLew, czarownica i stara szafa - to pierwsza część sagi "Opowieści z Narnii" autorstwa C.. Zostaje wysłany razem z rodzeństwem na wieś, do domu Profesora, by tam przeczekać okres nalotów bombowych na miasto w czasie II wojny światowej.Jest to audiobook ksiązki "Opowieści z Narni - Lew czarownica i stara szafa".-----autor - C.S. LewisData Wydania - 9 grudnia 200.Czarownica w Narnii zgodnie z odwiecznym Prawem Władcy-Zza-Morza odgrywa rolę Kata..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Pochodzi z Londynu.. Lew, czarownica i stara szafa - test wiedzy ze znajomości lektury.. Przed zadaniem ciosu, wyznała, że ofiara Aslana nie powstrzyma jej przed zabiciem Edmunda.. Łucja .. Lew, czarownica i stara szafa" przeznaczony dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim.. Przyjaciel Tumnusa, zwierzˇ, które prowadziBo Zuzannˇ, Piotra, Aucjˇ i Edmunda to: A - Borsuk B - Bóbr C - Niedzwiedz 2.. Publikacje nauczycieli .. Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. — O kim mowa?Witaj na stronie Quizz.pl..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt