Przepraszam za spóźnioną odpowiedź po angielsku

Pobierz

• Przepraszam, gdzie jest toaleta?. I apologize for… (the delay) - Przepraszam za… (spóźnienie).Przepraszam za opóźnienie w sprawie przyczyny zgonu Yazeeda, ale bomba nie zostawiła nam zbyt wiele materiału do analizy.. (Przepraszam za spóźnienie.). Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Pamiętajmy, że niektóre wyrażenia (jak np. z pardon czy apology) są używane w bardziej oficjalnych sytuacjach.• Przepraszam za niewygody.. • Przepraszam, że ci przerwałem.. Wybacz.. • Przepraszam, on jest teraz na spotkaniu.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. W porządku.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Przykłady użycia - "przepraszam za spóźnienie" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. 2015-08-02 10:48:18 Jak napisać po angielsku " przepraszm , ale nie znam angielskiego"?. W porządku.. Excuse me - Przepraszam.. Aby Wam to ułatwić, zebrałem najprzydatniejsze stwierdzenia, za pomocą których przeprosić możecie swojego rozmówcę podczas zaaranżowanej scenki na egzaminie lub też - wyrazić skruchę podczas codziennych sytuacji.. • Przepraszam, czy mógłbym przejść?. • Przepraszam, nie słyszę cię zbyt dobrze.. - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. • Przepraszam, ale nie rozumiem tego ostatniego zdania.. Przepraszam, mógłby pan powtórzyć?.

Przepraszam za spóźnioną odpowiedź.

Możliwe odpowiedzi.. • Przepraszam, że znowu przerywam.Przepraszanie po angielsku Mimo iż najpopularniejszym zwrotem oznaczającym "przepraszam" jest "I am sorry", istnieje wiele sposób by wyrazić, iż jest nam przykro.. Poniżej znajdziesz tłumaczenie skeczu.. 2010-06-18 21:17:12 jak będzie po angielsku " przepraszam , że tak długo nie pisałam"?. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'przepraszam za spóźnienie' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Odpowiedź; Chciałbym umówić się na spotkanie z Panem Collinsem.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Tłumaczenia w kontekście hasła "przepraszam za spóźnienie" z polskiego na angielski od Reverso Context: Przepraszam za spóźnienie, pani Lackhart.Przepraszam za spóźnienie.. Pardon me - Proszę mi wybaczyć.. • Przepraszam, że jestem spóźniony.. Naucz się przepraszać za spóźnienie do pracy po angielsku jak profesjonaliści!Przepraszam za moją późną odpowiedź.. Polish Dziękuję i jeszcze raz przepraszam za spóźnienie .Przykłady użycia - "przepraszam, że tak późno odpisuję" po angielsku.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie..

Co znaczy i jak powiedzieć "spóźniony" po angielsku?

(troubling you) Naprawdę przepraszam za.. (kłopotanie pana).. Przepraszam, że zajęło mi to tyle czasu, aby wrócić do Ciebie (z odpowiedzią).. przepraszam, nic z tego nie zrozumiałem przepraszam, nie akceptujemy kart kredytowych przepraszam .Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Jak jest po angielsku przepraszam za spóźnienie?. Przepraszam za spóźnienie.. • Przepraszam, że tak długo nie pisałem.. Pytania .. • Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi.. - I apologize for running late.Zobacz czy uda Ci się zrozumieć, na czym polegają ich wymówki z powodu spóźnienia do pracy.. Życzenia po angielsku; Ciekawe wyrażenia, które warto znać .spóźniony - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Jeśli nie - nic straconego!. Nie musisz przepraszać.. I'm sorry [ I'm sorry ] .. przepraszam przepraszam na minutkę przepraszam na sekundkę przepraszam za bałagan przepraszam za brzydkie wyrazy przepraszam za spóźnienie.Jak napisać po angielsku "żyjcie długo i szczęśliwie"?. • Przepraszam, on jest teraz na spotkaniu .Przykłady użycia - "przepraszam" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Wybacz mi.. • Przepraszam, nie słyszę cię zbyt dobrze.. • Przepraszam, gdzie jest najbliższy posterunek policji?. matura ustna angielski zwroty alfabet grecki państwa i stolice europy tablica mendelejewa miesiące po angielsku pierwiastki chemiczne środki stylistyczne lalka streszczenie podstawowe zwroty po angielsku wierzę w boga bogowie greccy .Tłumaczenia w kontekście hasła "Przepraszam za utrudnienia" z polskiego na angielski od Reverso Context: Przepraszam za utrudnienia, ale musimy zrobić Jesteś tutaj dopóki nie będziemy pewni, że nie są jeszcze zarażone.Czy lanie paskiem za spóźnienie do domu jest słuszne?.

przepraszam ... Przepraszam za zwłokę w odpowiedzi.

Includes free vocabulary trainer, verb tables and pronunciation function.Tłumaczenia w kontekście hasła "przepraszam za kłopot" z polskiego na angielski od Reverso Context: Przepraszam za kłopot, ale muszą państwo wyjść.Tłumaczenia w kontekście hasła "najmocniej przepraszam" z polskiego na angielski od Reverso Context: Najmocniej przepraszam, ale nie wpuszczam obcych.Przykłady użycia - "przepraszać" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. 2010-10-03 21:03:50Wszystkim nam zdarzyło się zapewne nie raz zrobić coś, za co później trzeba było przepraszać.. Polish Przepraszam za tę niedogodność, ale chciałabym otrzymać jasną odpowiedź.• Przepraszam, że jestem spóźniony.. I must apologize for… (ringing you so late) - Muszę przeprosić za… (telefonowanie tak późno).. Biznes i Finanse (34507) Biznes i Finanse (34507) Wszystkie (34507) Banki (7586) Bankowość Elektroniczna (42) E-biznes (3844) Ekonomia (1809) Fundusze UE .Przepraszam za.. (spóźnienie).. Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa przepraszam za spóźnioną odpowiedź w słowniku online PONS!. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Co znaczy i jak powiedzieć "Przepraszam za spóźnienie.". 2011-11-13 15:14:21przepraszam za brzydkie wyrazy przepraszam za spóźnienie przepraszam za to przepraszam, ale muszę spadać przepraszam, co powiedziałeś przepraszam, czy przypadkiem zna pan przepraszam, jeśli trochę wolno myślę Przepraszam, mogłaby pani powtórzyć?.

po angielsku?

bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. 2011-09-04 19:59:49 Jak usprawiedliwić spóźnienie na pierwszą lekcje ?. Forgive me - Przepraszam.. Polish Musimy żywić wiarę w siebie i w to, co osiągnęliśmy, nie zaś przepraszać za to, kim i czym jesteśmy.A thousand pardons -Po stokroć przepraszam..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt