W fabryce pana wonki jest

Pobierz

Jest to najbardziej tajemnicze miejsce, nie wychodzą ani nie wchodzą tam żadni pracownicy.Nov 11, 2021a) Jedno b) Troje c) Pięcioro d) Czworo 5) Kto towarzyszył Charliemu w fabryce?. Wali nią w dół i tłucze.. Podążanie krętymi korytarzami za panem Wonką w dół - najważniejsze części fabryki znajdują się głęboko pod ziemią.. Rosną w niej drzewa orzechowe wszystkich rodzajów - orzechy włoskie, leszczyny i palmy kokosowe.To tajemnicza fabryka czekolady Wonki, posępna, gotycka i potężna.. Oprócz wyrobów czekoladowych pan Wonka wymyślił receptury innych słodyczy, które produkowano w fabryce - lody czekoladowe, które się nie roztapiały, pianki żelowe o smaku fiołków, karmelki zmieniające kolor, gumy do żucia nietracące smaku, balony rosnące do wielkich rozmiarów czy nakrapiane srocze jajka.W fabryce pana wonki jest jescze wiele innych interesujących pomieszczen ,np.Hala piankowa,Hala orzechowa,hala czekolady telewizyjnej.wyobraz sobie ,jak one wyglądają, i opisz jedno z nich NIE TRZEBA ZNAC KSIĄŹKI TYLKO PO PROSTU WYMYSLECNa czwartym poziomie fabryki pana Wonki znajduje się Orzechowa.. Jest gruby, wręcz otyły, powolny i ociężały.. Jest niewychowaną dziewczynką, całymi dniami żującą gumę.. Wypracowanie zawiera 318 wyrazów.. Jest zbyt pewna siebie i pyszna, pragnie pobijać wszystkie rekordy związane z .Violet jest jedną z uczestniczek wycieczki po fabryce czekolady pana Wonki..

Charlie zostaje sam w fabryce czekolady.

ale ta jest mnie przekombinowana.. Ekscentryczny i tajemniczy właściciel największej na świecie fabryki czekolady.. Wyobraź sobie, jak one wyglądają, i opisz j; Przeczytaj tekst "Pan Wonka i jego królestwo" Roalda Dahla (fragment powieści "Charlie i fabryka czekolady").Fabryka Wonki - największa fabryka czekolady na świecie - stoi w pobliżu jego domu.. "Fabryka pana Willy'ego Wonki " Wieczorami Charlie szedł do pokoju swoich czworga dziadków i słuchał ich opowieści.. Budynek który próbujemy dojrzeć w rzeczywistości ma 15 stóp wysokości i jest jednowymiarowy, a wymuszona perspektywa stwarza iluzję wyłaniającej się fabryki.Zadanie: w fabryce pana wonki jest jeszcze wiele innych Rozwiązanie:hala z czekoladą jest bardzo duża i każdego łakomczucha by zaciekawiła jest tam rzeka z czekoladą i jakieś dziwne małe istotki które pilnują porządku w tej hali jest tam nawet trawa która rośnie na wzgórzu jest tam też most i rura która w ciąga już wymieszaną czekoladeGłównym bohaterem powieści ,, Charlie i tabliczka czekolady '' Roalda Dahla był Willy Wonka.. a) Mieszkańcy miasteczka b) Nikt, fabryka jest zautomatyzowana c) Umpa - Lumpy d) Same kobiety 7) Kim z zawodu był tata Williego Wonki?Zbiórka pod fabryką czekolady.. {Akapit} Ta hala jest bardzo duża , i ma kształt Półkuli ..

Zamierzasz zorganizować przyjecie urodzinowe w fabryce pana Wonki.

Jest niewychowaną dziewczynką, całymi dniami żującą gumę.. Żyje w miasteczku, w którym jest największa fabryka czekolady na świecie.. Jej właścicielem jest Willy Wonka.. Chłopak na opak, czyli z pamiętnika pechowego Jacka streszczenieFabryka pana Willy'ego Wonki.. Zaś rośliny zrobione są ze słodyczy, np. trawa z miętowego cukru.Nov 14, 2021Ja ci opiszę tylko halę czekolady telewizyjnej {Akapit} Hala czekolady telewizyjnej znajduje się na parterze fabryki pana Wonki .Sala jest przeznaczona do produkcji czekolady wykorzystywanej przy produkcji filmów.. Zazdrośni właściciele innych firm umieszczali w fabryce pana Willy'ego swoich szpiegów, którzy mieli wykradać tajne receptury cukiernika.. W niej wytwarza się orzechy potrzebne do czekolady z orzechami i do robienia masy orzechowej do innych słodyczy.. Wejście do Hali Czekoladowej.To właśnie miłość do telewizora napędzi mu kłopotów w fabryce pana Wonki.. a) Tata b) Mama c) Dziadek Joe d) Dziadek George 6) Kto pracuje w fabryce czekolady oprócz Pana Wonki?. Żadna z odpowiedzi nie jest prawidłowa.. a) Mieszkańcy miasteczka b) Nikt, fabryka jest zautomatyzowana c) Umpa - Lumpy d) Same kobiety 7) Kim z zawodu był tata Williego Wonki a) Sklepikarzem b) Dentystą c) Pracownikiem fabryki d) Nie pracował 8) Jakie zwierzęta pracowały w .Wkrótce są Twoje urodziny..

... Violet jest jedną z uczestniczek wycieczki po fabryce czekolady pana Wonki.

To on jako pierwszy zdobył Złoty Talon pana Wonki.. Opowieść pana Wonki o ziarnach kakaowych i umowie z wodzem plemienia Umpa-Lumpy.. Przygotuj ,,czekoladowe" zaproszenie dla kolegi/koleżanki, w którym krótko napiszesz o przygotowanych atrakcjach.. Pls porzebuję na teraz ;* .. Charlie jest ubogim chłopcem, który mimo to jest szczęśliwy.. Chyba rzeczywiście tak było, ponieważ:Zdarzenia rozgrywają sie w nieokreślonym miejscu i czasie.. Jest zbyt pewna siebie i pyszna, pragnie pobijać wszystkie rekordy związane .Poniższe wypracowanie jest charakterystyką Violet, jednej z bohaterek powieści R. Dahla "Charlie i fabryka czekolady".Pochłania słodycze, które wprost uwielbia.. Bo wodospad miesza czekolad.. Dzięki temu jest lekka i puszysta.. Willy Wonka jest jednym z bohaterów książki napisanej przez R. Dahla pod tytułem "Charlie i fabryka czekolady".. Momentami jest zabawnie i czuć poczucie humoru autora, ale ogólnie to jak na razie najsłabsza książka .Pozostawienie w korytarzu głównym - ciepłym i wypełnionym pięknymi zapachami - wierzchnich okryć.. Veruca Salt chce, by ojciec kupił jej Upma-Lumpę.Augustus Gloop, bo zjadł całą trawę w fabryce Pana Wonki.. Dzieci poznały wiele nowych produktów pana Wonki, tajemniczych mieszkańców fabryki, a także, nawet o tym nie wiedząc, brały udział w pewnym konkursie..

W fabryce szalonego pana Wonki rzeką płynie czekolada, która następnie opada wodospadem.

Byli tak pomarszczeni jak suszone śliwki, tak kościści jak szkielety, i .2 days agoNapisz sprawozdanie z wycieczki po fabryce pana Wonki .. Miejscem akcji jest niewielkie miasteczko, w którym mieszka Charlie i jego rodzina.a) Tata b) Mama c) Dziadek Joe d) Dziadek George 6) Kto pracuje w fabryce czekolady oprócz Pana Wonki?. Wiemy, że jest zima, gdy Charlie i pozostała czwórka dzieci mogą zwiedzić fabrykę czekolady pana Wonki (wejście do fabryki miało miejsce 1 lutego).. Chodził ubrany w czarny cylinder, frak z pięknego śliwkowego aksamitu, spodnie koloru przydymionej zieleni i w rękawiczkach o kolorze perłowoszarym.Podczas zwiedzania fabryki pan Wonka odsłania złe cechy charakteru czwórki dzieci.. Charakterystyka Williego Wonki.. Augustus Gloop, bo wpadł do rzeki z czekoladą.. Mike Teavee, bo chciał się wyemitować w TV.. Ubija ją.. Zwykle tematem była fabryka i niesamowite słodycze, jakie są w niej produkowane.Wypracowania - Roald Dahl `Charlie i fabryka czekolady` - mobi, epub - opis produktu: Charakterystyka Veruki Salt.W tej fabryce wszystko było możliwe!. Bezinteresowność i dobre serce głównego bohatera zapowiada jego przyszłą fortunę.Chłopiec nawet się nie spodziewa, że trafi do tak fantastycznego świata.. Chłopak na opak, czyli z pamiętnika pechowego Jacka.. Pracujące wiewiórki w Hali Orzechowej.. REKLAMA Hala Orzechowa jest ogromna i bardzo wysoka.. Pewnego dnia Wonka umieszcza w gazecie ogłoszenie, że pokaże swoją fabrykę pięciorgu dzieciom, które znajdą w czekoladach Złote Kupony - swego rodzaju bilety wstępu do fabryki.Dawniej w fabryce pana Wonki pracowali ludzie.. Akcja rozwiązuje się, gdy jako jedyny uczestnik wycieczki pozostaje Charlie i dowiaduje się, że otrzyma fabrykę czekolady na własność.. Albo taka się wydaje.. Jak zakończyła się przygoda Charliego?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt