Utwórz rzeczowniki złożone i zapisz je w zeszycie

Pobierz

2012-04-23 20:11:34 Ułóż zdania związane z treściątekstu łatwe !. Słowa i wyrażenia, których nie znasz sprawdź w dostępnych słownikach.Rodzaje rzeczownika z przymiotnikiem w liczbie pojedynczej.. 2011-11-08 20:16:28; Ułóż i zapisz wyrazy z rozsypanki wyrazowej.. Następnie ułóż zdania z nowo powstałymi wyrazami.. Jutro dalsza część ćwiczeń powtórzeniowych.. Już od pięciu lat jestem nauczycielką języka niemieckiego.. 5 Liczebnik 94 5.. PYTANIA x2 NA 15p.Ułóż i zapisz zdania złożone z dwóch rzeczowników, dwóch czasowników i dwóch przymiotników.. Rzeczowniki złożone stanowią w języku niemieckim bardzo dużą grupę.. Zapisz je w zeszycie z,+nad= znad.. Wybierz dwa wyrazy z każdej grupy i ułóż z nimi zdania.. Dopisz w zeszycie do każdego rzeczownika z ćwiczenia 1. odpowiednią liczbę wyrażo - ną słowami.. Od czterech lat uczę tego języka.. Przeczytaj tekst i ułóż do niego trzy pytania.. Wybierz nazwy dwóch żywiołów.. Question from @Kaludiamialp43c85 - Gimnazjum - PolskiUłóż w zeszycie objaśnienie w formie zdania złożonego do wyrazu SPÓJNIK.. Zapisz je.. Tenis- Hose.Utwórz jak najwięcej rzeczowników złożonych i napisz je w zeszycie z rodzajnikiem określonym.. Ułóż w zeszycie po dwa zdania z każdym z podanych wyrazów.. Niemiecki.. Zapisz je w zeszycie.. i ułóż z nimi zdania.. pamiętaj o poprawnej interpunkcji.. W czasie przerw w pokoju nauczycielskim drzwi są zawsze otwarte..

Utwórz rzeczowniki złożone i zapisz je w zeszycie.

2013-11-12 20:35:30; Pies to pieseł kot to koteł a jak będzie suseł 2015-06-12 22 .Ćw.. 1. der Kinobesucher - kinoman 2. die Sportsendung - audycja sportowa3.. 2011-09-12 21:31:44 Ułóż krzyżówkę do hasła ,,RADIO" .Zapisz w zeszycie co najmniej pięć rzeczowników nazywających osoby, przed-mioty, zwierzęta, rośliny widoczne na obrazku.. Rzeczownik złożony ma taki rodzaj jaki ostatni jego wyraz.. po +między=.o +koło=.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. Question from @Wikakluska - Szkoła podstawowa - Język angielskiNiemiecki.. Zapisz je we właściwej kolejności alfabetycznej.. Strażak ma trudną i niebezpieczną pracę.. Jest wzywany .. wolny, ostry, surowy, ranny PROSZĘ NA JUTRO!. W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą na messengerze .Zapisz je w zeszycie.. Ćwiczenie 9 Dobierz w pary wyrazy pasujące do siebie.. Góralskie sery to oscypki, są pyszne i trudno je kupić w innych częściach Polski.. Wyraź po niemiecku informacje podane w zdaniach, tworząc tryb rozkazujący do zadania 7, str. 93.. Ćwiczenie 56Napisz rozprawkę, w której uzasadnisz czy wypowiadanie swojego zdania ułatwia życie ( 2 przykłady z lektur obowiązkowych i 1 życia)l 2021-09-26 12:16:37 Przedstaw w punktach historie Rollinsona i jego matki (scena VIII "dziadów" czIII ) 2021-09-25 10:02:51Od podanych rzeczowników utwórz przymiotniki i zapisz je w zeszycie następnie ułóż zdania z nowo powstałym i wyrazami Francja,Kraków,nauczyciel,góral to jest Polski..

=.Ułóż rzeczowniki złożone i napisz je wraz z rodzajnikiem.

W wolnym czasie gram w squasha.Korepetytor.. a)był, nadal, ambasador, w kraju,sprawował, stanisław august, królem, rządy, faktycznie,rosyjski.Utwórz nowe rzeczowniki nazywające pojęcia i zapisz je w zeszycie.. Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia Toggle navigation ZDni tygodnia (A) i pory dnia (B).. LiczebnikUtwórz przyimki złożone z przymiotników prostych i innych podanych wyrazów .. Nazwy przyborów szkolnych napisz z rodzajnikiem określonym.Ułóż zdania i zapisz je w zeszycie.. Zadanie.Ćwiczenie 1.. Danego przymiotnika użyj w dwóch różnych znaczeniach.. Zadanie domowe: Wykonaj w zeszycie ćwiczeń następujące zadania: 1, 2 i 3, str. 78 oraz 5, str. 79. pod+czas =.po + za=.. Question from @Messi09871 - Szkoła podstawowa - PolskiZapisz punkt w zeszycie : Rzeczowniki złożone; Skorzystaj z podręcznika-Grammatik str 86. po+przez= .po +nad=.. Rzeczowniki złożone składają się z dwóch lub więcej wyrazów, przy czym ostatni wyraz zawsze jest rzeczownikiem.. Utwórz z sylab rzeczowniki i napisz je w zeszycie z właściwym tłumaczeniem.. Zadanie.. Nauczyciel - nauczycielski.. 1 str. 316 :Z podanych par zdań pojedynczych utwórz zdania złożone i zapisz je w zeszycie Użyj odpowiednich spójników podkreśl orzeczenia.. 2012-01-14 14:30:39; Podane rzeczowniki zapisz w zeszycie w D.,C.lub Ms..

Ułóż z nimi zdania i zapisz w zeszycie.2.

Prywatnie zajmuję się rzeźbą oraz fotografią.. Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.. Łatwe.. jęz polski !. Ćwiczenie 7 .. Utwórz zdrobnienia rzeczowników użytych w zdaniach.. Wieczorami zaś - przy kubku dobrej kawy - zagłębiam się w niemieckiej literaturze współczesnej.Utwórz rzeczowniki złożone i wpisz je odpowiednio.. Francja, Kraków, nauczyciel, góral Ćwiczenie 2.. Question from @PelikanShiro - Gimnazjum - PolskiUłóż rzeczowniki złożone, jak w przykładzie.. Blut - Mess - Gerät - DruckJestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. Góral - góralski.. 4 1. a) Ostry smak papryki jest doskonały w orientalnych potrawach.. a) kupiec, górnik, kaleka b) sąsiad, krótkowidz, możnowładca c) kłamać, łakomy, książe.. 1. b) Ostro zakończony czubek kija to nie jest bezpieczna .z podanych zestawów wyrażeń i wyrazów ułóż dwa zdania złożone współrzędnie.. Napisz notatkę w zeszycie przedmiotowym ( Rzeczowniki złożone ) Korzystając z wiedzy własnej i dostępnych źródeł, wykonaj ćwiczenie utrwalające w zeszycie przedmiotowym.. zapisz je, dodając odpowiednie spójniki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt