Sprawdzian znajomości lektury karolcia

Pobierz

Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury KarolciaTest na podstawie lektury "Karolcia" Marii Krüger.. a) Maria Konopnicka, b) A. Cz. Centkiewiczowie, c) Maria Kruger, d) Jan Brzechwa.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.Odgadnij bohaterów powieści M. KrugerKarolcia była też towarzyska i otwarta na nowe znajomości.. Ciotka Karolci miała na imię: a) Zofia, b) Ewelina, c) Aneta, d) Agata.. Są rzeczy, które też możesz otagować Lektura karolcia do wydrukowania?. Kto napisał książkę "Karolcia"?. Lotnik znalazł się na pustyni z powodu: awarii samolotu.. 0 .Karolcia lektura,test - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera"Karolcia" to lektura sugerowana dla klasy 2.. Znasz te książkę jak własną kieszeń!Karolcia była jedynaczką.. U góry znajdziesz quiz Karolcia i niebieski koralik.Karolcia i niebieski koralik - przetestuj swoją wiedzę.. Opisujemy wygląd Karolci (rozsypanka fragmentów zdań) Nie zawsze robimy to, co jest przyjemne; Sąsiedzi Karolci - Czytanie ze zrozumieniem // odp.Witaj na stronie Quizz.pl.. Najlepszy przyjaciel Karolci miał na imię: a) Paweł, b) Piotr, c) Przemek, d) Darek.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Lektura Karolcia - Lektura - Karolcia - karolcia - Kopia Lektura Karolcia - Karolcia - Jak dobrze znam Karolcię?- krzyżówka..

KAROLCIA /test ze znajomości lektury/ DRAFT.

Planeta Małego Księcia była:Lektura karolcia do wydrukowania to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Obok rodziców najbliższą rodziną była dla niej ciocia Agata.. Proponuję wykorzystać ten zestaw pytań do pracy na lekcji z dziećmi z klasy II.Karolcia - test znajomości lektury Test znajomości lektury Karolci.. »Edukacja czytelnicza, Sprawdziany i testy Test ze znajomości lektury "Karolcia".. Powodzenia!. Jak dobrze znasz przygody Stasia i Nel?. Czarownica Filomena chciała zdobyć:ćwiczenia ortograficzne do lektury "Karolcia" .. Loading .. "Karolcia" - test znajomości lektury pixabay.com Maria Krüger, "Karolcia" - przygody małej dziewczynki, która znalazła niespodziewanie coś zupełnie niesamowitego.Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. Karolcia ma: A/ brata, mamę, tatę, B/ mamę, ciotkę Agatę, siostrę, C/ mamę, tatę, ciotkę Agatę.. Zobacz, czy kojarzysz niektóre z nich!. Inne tryby testu.. Regulamin Polityka prywatności.TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY "KAROLCIA" 1.. Karolcia Labirynt.Plik KAROLCIA TEST.doc na koncie użytkownika zinco • folder Karty pracy do lektury, sprawdzian • Data dodania: 4 mar 2013 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test ze znajomości lektury pt. "Karolcia" 45minut.pl; Publikacje; Nauczanie początkowe; Autor Beata Golińska Data publikacji 2016-04-19 Średnia ocena 0,00Idiomy to krótkie przysłowia - osobliwości językowe..

... Dziewczynka z zapałkami- znajomość lektury test Test.

Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. Najbardziej kompletny test z lektury Karolcia jaki znajdziesz w sieci.. Opis testu.. Jest jedynaczką, mieszka z rodzicami i ciotką.. Jakie relacje łączyły: Macieja Boryne i Józkę (ojciec-córka) Hanka i Antek (żona-mąż) Dominikowa i Jagna (matka-córka) Jagna Paczesiówna Jędrek (siostra-brat) Jędrek i Szymek (brat-brat=bracia) Kowal i Maciej - (Kowal+Magdalena - to córka Macieja Boryny) Maciej i Grzela (ojciec .Lektury.. Pierwszy czar koralika to.. - bombki, - zapałki, - kartki świąteczne, .Karolcia - ośmioletnia dziewczynka, ma jasne włosy i zielone oczy.. 4.Przy jakiej ulicy mieszka Karolcia?. wg Splinde.Twój wynik: 20/20 Na piątkę!. Możesz śmiało przystąpić do sprawdzianu z lektury w szkole i niczego nie musisz się obawiać.. KAROLCIA /test ze znajomości lektury/ DRAFT.. Sprawdź się rozwiązując ten krótki test.. TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY "KAROLCIA" 1.. W momencie rozpoczęcia opowieści o tytułowej bohaterce zbliżał się koniec roku, za parę dni Karolcia miała otrzymać świadectwo szkolne z promocją do klasy trzeciej.Plik scenariusz lekcji Karolcia.doc na koncie użytkownika stonka47 • folder Karolcia • Data dodania: 9 maj 2016Test z lektury.. Rozwiąż test!Test Z "Chłopów" tom I JESIEŃ - sprawdzian z treści lektury - poziom rozszerzony..

"Dziewczynka z zapałkami" - test znajomości lektury.

Karolcia Teleturniej.. Sprawdź!. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.. Test z lektury W pustyni i w puszczy Henryka Sienkiewicza.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy mały sprawdzian: test z lektury.. Myślisz, że dobrze znasz "Małego Księcia"?. Główną i tytułową bohaterką utworu Marii Krüger jest dziewięcioletnia dziewczynka imieniem Karolcia.. Autorką książki jest Maria Krüger.. braku paliwa w maszynie.. Gdzie wychowywała się Mary?. Karolcia - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Karolcia.. Klasa 3 Polski.. Załóż własny blog!Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Świetnie!. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 328015 razy.. W domu od kilku dni trwają przygotowania do przeprowadzki, w trakcie których .. Poznajemy ją w momencie, gdy wraz z rodziną przeprowadza się do nowego mieszkania.. Najbardziej zżyła się z Piotrem, Leszkiem i Dorotą, z którymi uwielbiała spędzać czas, bawiąc się w domu, czy w ogrodzie..

Przygotowałam test sprawdzający znajomość lektury "Karolcia" Marii Krüger.

Karta pracy,,Dziewczynka z zapałkami"- karta pracy 1.Co sprzedawała bohaterka opowiadania?. Ponieważ w dzielnicy przy ul. Kwiatowej (tu się przeprowadziła jej rodzina) mieszkało mnóstwo dzieci, bez problemu nawiązywała nowe przyjaźnie.. Ma też małego kotka.. Streszczenie.. Karolcia jest miłą, grzeczną i życzliwą dziewczynką.. Rozwiąż test.. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Karolcia - streszczenie, plan wydarzeń..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt