Stany zjednoczone w xix wieku quizizz

Pobierz

Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .. Klasa 7, dział 5 - I Wojna Światowa.1 day agoJak dobrze znasz Stany Zjednoczone?. Otwórz link, który otrzymałeś ode mnie w mailu, to zaproszenie do Twojej klasy na mojej stronie quizizz.. Przemiany w życiu politycznym - nowe ruchy polityczne 3.. W polityce zagranicznej obowiązywał izolacjonizm.. wojtekmaj_65342.. W czasie wyborów w 1860 r. w Stanach Zjednoczonych prezydentem został .. answer choices Ulysses Grant Jerzy Waszyngton zwolennik abolicjonizmu - Robert LeePlay this game to review History.. Stany Zjednoczone w XIX wieku.. Skomentuj.. brawo!. Kolonializm w XIX wieku 3.. Przyczynami wojny secesyjnej były kwestie społeczne, polityczne i gospodarcze.. - gdzieś zostaniesz zapytany, czy akceptujesz moje zaproszenie, co oczywiście akceptujesz (zgadzasz się na to) - pamiętam, że w którymś miejscu chyba zostaniecie zapytani o maila swoich rodziców, nie .. Zaloguj się 7-dniowy dostęp Wypróbuj bezpłatnie portal Dostęp do 9 przedmiotów 7 dni zupełnie za darmo!Kolonializm w XIX wieku.. swoj obszar o wiele nowych terytoriow.. wojtekmaj_65342.. Jeśli chcesz, aby Twoje wyniki się zapisały, zaloguj się.. Stanu Zjednoczone powiekszyly.. Rzad zakupil od Francji Luizjane ,od Hiszpanii Floryde ,a w 1848 po wojnie z Meksykiem przylaczono Teksas.3..

Stany zjednoczone w XIX wieku DRAFT.

Talisman 5 lat temu 4.5krozwiązań 166 Udostępnij na FacebookuUdostępnij na Twitterze 166 1 Najbardziej zaludniony stan w USA to: Teksas Nowy Jork KaliforniaStany Zjednoczone w XIX w. .. Odgadnę Twój wiek na podstawie Twoich zabawek z.. Test z lektury "Zemsta".Daty Learn with flashcards, games, and more — for free.Strona zawiera materiały do nauki historii i wiedzy o społeczeństwie: (notatki, podręcznik, źródła, quizy) oraz tematyczną bibliografię artykułów z miesięcznika "Mówią Wieki" 3.. Wchodzisz do wersji demo quizu.. Stany Zjednoczone w XIX wieku DRAFT.. STANY ZJEDNOCZONE W XIX WIEKU.. Stany Zjednoczone w XIX wieku.. Stany Zjednoczone w połowie XIX w. dzieliły się na dwie strefy: answer choices przemysłową Północ i rolnicze Południe rolniczą Północ i przemysłowe Południe Question 10 45 seconds Q.. Powiązane z testem.Stany Zjednoczone, znajdź słowo Znajdź słowo wg Kielar1 Postęp techniczny w XIX wieku Znajdź parę wg Alicja214 Klasa 7 Historia Stany Zjednoczone Rysunek z opisami wg U45138119 Klasa 8 Stany Zjednoczone Krzyżówka wg Jakubskr Klasa 8 Geografia Klasy społeczne w XIX wieku Połącz w pary wg Agnpia96 Klasa 7 Historia Stany Zjednoczone TeleturniejStany Zjednoczone w XIX wieku 1.. Fascynują Cię Stany Zjednoczone?. W czasie wojny secesyjnej Stany Zjednoczone podzieliły się na: answer choices Północ i Południe Wschód i ZachódW czasie wojny secesyjnej Stany Zjednoczone podzieliły się na: Preview this quiz on Quizizz..

Stany Zjednoczone w XIX wieku DRAFT.

Dalej.. Masz już dlaucznia.pl?. Klasa 7, dział 3 - Europa i Świat po Wiośnie Ludów.. Europa i świat po Wiośnie Ludów Stany Zjednoczone w XIX wieku 0% Zjednoczenie Włoch 0% Zjednoczenie Niemiec 0% Kolonializm europejski w XIX wieku 0% Przemiany polityczno-społeczne w Europie 0% Postęp techniczny na przełomie XIX i XX wieku 0% Kultura przełomu XIX i XX wieku 0%Stany Zjednoczone w XIX w. były szybko rozwijającym się krajem.. Zobacz podobne quizy: #kraj #podroze #polityka #stanyzjednoczone #test #usa .. Zjednoczenie Włoch 3.. STANY ZJEDNOCZONE W XIX WIEKU DRAFT.. Jeśli chcesz zobaczyć wersję demo, przejdź dalej.Stany Zjednoczone w XIX wieku.. Jesteś niezalogowany.. Udostępnij.. brawo!. Część 1. brawo!. Sprawdzian z lekcji historii dla klas7 szkoły podstawowej.. Część 3. brawo!. Rozwój USA wynikał m.in. z uzyskania nowych ziem i dbania o gospodarkę.. Opis testu.. Z jakim wydarzeniem jest związany człowiek na fotografii?. Sprawdź, ile o nich wiesz!. Excal 6 lat temu.. Część 1.. Zjednoczenie Włoch i Niemiec.. Wszystkie lekcje, fiszki, quizy, filmy i animacje są dostępne po zakupieniu subskrypcji.. iwona_a_issa_70718.. Co zachęcało ludzi do osiedlania się w Stanach Zjednoczonych?. Wynalazki przełomu XIX i XX wieku 3.. Królestwo Polskie przed wybuchem powstania styczniowegoData publikacji: Jul 24, 2015 3:31:56 PMlogowanie do quizizz..

Stany zjednoczone w XIX wieku.

Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Wojna secesyjna trwała w latach .Stany Zjednoczone w XIX wieku.. Część 2. .. Przełomy naukowe, odkrycia naukowe i twórczość przełomu XIX i XX wieku.. - dlaucznia.pl Stany Zjednoczone w XIX w. Zyskaj dostęp do setek lekcji przygotowanych przez ekspertów!. 1) Dla mieszkańców kolonii państwo do którego należy dana kolonia to: a) Miasto b) Metropolia c) Państwo 2) Polityka państw europejskich polegająca na podporządkowaniu sobie słabo rozwiniętych terytoriów na innych kontynentach to: a) Ekspansja kolonialna b) Kolonializm c) Kolonia 3) Pozytywnym .Poszerzaj swoją wiedzę i rozwijaj talenty.. iwona_a_issa_70718.. 20 days ago .W czasie wojny secesyjnej Stany Zjednoczone podzieliły się na: Preview this quiz on Quizizz.. Sprawdzian z lekcji historii dla klasy 7 szkoły podstawowej.. Zjednoczenie Niemiec 3.. Tagi #klasa7 #klasa7historia #klasa7historiadzial3 #stanyzjednoczone Inne tryby testu.. Sytuacja polityczna USA a. w USA wykształcił się system dwupartyjny - Demokraci - reprezentowali bogatych plantatorów z Południa - Republikanie - reprezentowali głównie środowiska przemysłowe Północy b. w 1823 r. USA przyjęły tzw. doktrynę Jamesa Monroego - polityka izolacjonizmuSpołeczność QuizyWiedzyZałóż quiz Popularne stany zjednoczone Sprawdź swoją wiedzę o Stanach Zjednoczonych!.

Stany Zjednoczone w XIX wieku.

Stany Zjednoczone w XIX w. Quizy historyczne.. mateusz_hoff_46385.. Stany Zjednoczone w XIX wieku - Materiały do nauki historii i wiedzy o społeczeństwieStany Zjednoczone w XIX wieku i wojna secesyjna 3..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt