Przetłumacz wyrażenia na język niemiecki i napisz je w zeszycie

Pobierz

Wykonaj 1. i 2. ćwiczenie zgodnie z poleceniem.. U krawca 8. besser Zapisz wyrazy w odpowiedniej kolejności.. Na lotnisku i na granicy 13.. Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Przetłumacz wyrażenia na język niemiecki i zanotuj w zeszycie Około 10:00 Bez cukru Przeciw kaszlowi Wzdłuż parku O 8:00…Przetłumacz wyrażenia na język niemiecki i zanotuj je w zeszycie.1.. W wolnym czasie gram w squasha.Przetłumacz Zdania Na Język Niemiecki: 1.. Odpowiedz ustnie na pytania.. U zegarmistrza 9.. Biuro rzeczy znalezionych 5.. Wylosuj jedno zadanie Theo - Mix 12.. Zastosuj formy trybu rozkazującego czasownika sein.. 7.Już od pięciu lat jestem nauczycielką języka niemieckiego.. Posiada 7 krótkie i długie samogłoski 8 to typowe zaokrąglone samogłoski takie jak ö i ü.Akcent jest zwykle na pierwszą sylabę.. Następnie odpowiedz na pytania.. Napisz Theo - Test 12.. Question from @ - Szkoła podstawowa - Język niemieckiJestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. Środki transportu 1.. Lubisz żeglować?. Nauka drugiego języka obcego to super stymulacja dla mózgu, który zaczyna działać na pełnych obrotach, pozwalając nam nie tylko na szybsze przyswajanie wiedzy językowej.Przetłumacz zdania na język niemiecki?. W restauracji 11.. (My) chcielibyśmy zjeść mięso z sałatą.. Przeczytaj uważnie polecenie do zadania 3. na str 99 w podręczniku..

DAJE NAJ!Przetłumacz wyrażenia na język niemiecki i zanotuj je w zeszycie.

W poszukiwaniu pracy 18.. Samochody i policjanci 12.. Na poczcie 15.. Przetłumacz zdania.. W poszukiwaniu pracy 18.. (nigdy) (rzadko) 1.Strona 89, ćwiczenie 3: Napisz w zeszycie zdania z właściwymi formami czasownika.. U krawca 8.. Zdrowie 2.. Oni chcieliby napić się soku pomarańczowego.. Oni powinni uczyć się matematyki.. Od czterech lat uczę tego języka.. Dowiedz .Strona 107, ćwiczenie 2: Napisz w zeszycie zdania z właściwymi formami zaimków wskazujących i pytających.. Dzisiaj pada śnieg.. Biuro rzeczy znalezionych 5.. (pytanie do koleżanki) 6.. Przetłumacz na język niemiecki wyrazy podane w nawiasach i odpowiedz na pytania.. Życie codzienne 17.. Przeczytaj głośno wylosowane zdanie, a potem przetłumacz je na język niemiecki i napisz w zeszycie.1.. Wie heißt .Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Przetłumacz zdania na język niemiecki i napisz je w zeszycie 1.My nie mamy zeszytów 2.Mam piórnik i linijkę 3.Ona nie ma ostrzałki (temperówki) 4.Wy macie śniadanie do szkoły.. Charakterystyczny jest stałym szyk wyrazów.Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: J. niemiecki.. ZADANIE 1.. A jeśli chcesz błyskawicznie zrozumieć najważniejsze zasady gramatyki i zacząć mówić po niemiecku to zajrzyj do mojego power e-booka, który pomógł już ponad 1000 osobom poczuć się pewnie w języku niemieckim..

Strona 107, ćwiczenie 3: Przetłumacz wyrażenia na język niemiecki i zanotuj je w zeszycie.

Strona 89, ćwiczenie 5: Uzupełnij ustnie zdania.. Proszę przysłać mi zdjęcie pełnej notatki z dzisiejszej lekcji do następnej środy.. W sklepie 16. d Przekształć podane zdania, stosując tryb rozkazujący, i zapisz je w zeszycie.Zapisz je w zeszycie i naucz się nowych słówek.. Wykorzystaj przy tym podane zdania.przetłumacz na język polski nowe słownictwo i zapisz je w zeszycie przedmiotowym ( według punktów w karcie dań ) 2.. Niemiecki.. 1. moja ciocia - … 2. twoja siostra - … 3. mój wnuczek - … 4. twoja żona - … 5. mój syn - … Beantworte mündlich die Fragen.. Zdrowie 2.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. ta czarna sukienka3.. Korzystając z dostępnych źródeł np. słowniczek w podręczniku, słownik języka niemieckiego online wykonaj to zadanie.. pomocy.. Samochody i policjanci 12.. U szewca 6. t… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Przetłumacz zdania na język niemiecki i napisz je w zeszycie 1.My nie mamy zeszytów 2.Mam piórnik i linijkę 3.Ona nie ma ostrzałki (temperówki) 4.Wy macie śniadanie do szkołyPrzetłumacz zdania na Język niemiecki i napisz je w zeszycie.. PRZETŁUMACZ ZDANIA NA JĘZYK NIEMIECKI.. W sklepie 16.. Wykorzystaj przy tym podane informacje.. Życie codzienne 17.. ZADANIE 2.. Wieczorami zaś - przy kubku dobrej kawy - zagłębiam się w niemieckiej literaturze współczesnej.Zapisz temat do zeszytu..

Strona 89, ćwiczenie 4: Przetłumacz ustnie zdania na język niemiecki i napisz je w zeszycie.

On chciałby posłuchać muzyki.. Dziecku nie wolno serfować po Internecie.. Na Boże Narodzenie kupie mojemu tacie gitare.. U szewca 6.. W restauracji 11.. Ułożone z literek 2 zdania napisz w ćwiczeniu 4.. W poniedziałek będzie padał deszcz 2.. Strona 107, ćwiczenie 4: Napisz w zeszycie drugą część dialogu w sklepie odzieżowym.. ten ciepły sweter2.. Ja jestem w kinie 2. je idę do kina 3. on jest w supermarkecie 4. on idzie do supermarketu 5. my jesteśmy w pizzerii 6. my idziemy do pizzerii 7. ona jest w kinie 8. ona idzie do kina 9. oni są w aptece 10. oni idą do aptekiOdrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język niemiecki Zadania i rozwiązania: Język niemiecki.. (pytanie do kolegi) 3.. Chciał(a)bym się napić mleka.. W języku niemieckim, są tylko 4 spada przez inflects członków i zakończeń.. Bądźcie cicho!. 2010-01-28 18:05:34 przetłumacz zdania na język niemiecki 2010-10-20 19:44:57 Przetłumacz zdania na język niemiecki .. Umiem mówić po niemiecku.. Na środku w zeszycie zapisz .. Znajdź w ciągu wyrazowym właściwą formę czasownika möchten i ją zapisz w zeszycie ćwiczeń.. Zdrowie: Słownik .Zadanie.9 Przetłumacz wyrazy i wyrażenia w ramce.. Z pomocą podręcznika ( str.77 lub 81) wykonajcie ćwiczenie 2 na str 80 w zeszycie ćwiczeń (wysłuchanie nagrania - prawy górny róg strony)..

Plis pomocy potrzebne na terazPrzetłumacz zdania na język niemiecki i napisz je w zeszycie.

U fryzjera 10.. Moje urodziny są 4 marca.. Na lotnisku i na granicy 13.. 2014-03-13 15:19:13Język niemiecki jest napisane w alfabecie łacińskim są spřežkovým pisowni.. Środki transportu 1.. Zapisz je w zeszycie.. Zapisz odpowiedzi wDzisiaj przyszedł czas na sprawdzenie Twoich wiadomości.. Umiesz jeździć na łyżwach?. Przetłumacz podane zdania na język niemiecki.PRZETŁUMACZ ZDANIA NA JĘZYK NIEMIECKI?. Podkreśl właściwy przyimek .Zwroty podzielone są na kilka uniwersalnych sytuacji, w których na pewno znajdziesz się nie raz.. Proszę być cierpliwym!. durch - przez.. On chciałby rybę z frytkami.. Czy (wy) chcielibyście zjeść sałatkę ziemniaczaną .. Prywatnie zajmuję się rzeźbą oraz fotografią.. Na poczcie 15.. Musimy pomagać w domu.. U fryzjera 10.. Zapisz w zeszycie podane przyimki z biernikiem - Präpositionen mit Akkusativ.. DLA WSZYSTKICH: Pracuj z zeszytem ćwiczeń i wykonaj starannie zadania: 1, 2, 3 i 4 na stronie 60.1.. Zdrowie: Słownik .Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Przetłumacz zdania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt