Dedykacja dla nauczyciela przedszkola

Pobierz

Bzy, tulipany i róże.Jun 28, 2021Jun 14, 2022Apr 13, 2021I oczywiście nauczyciele, bo to oni przygotowują dzieci do występów.. Jun 3, 2022DEDYKACJA 1.. Szybka dostawa już od: - zł.Jun 2, 2022Dedykacja do książki dla ucznia.. Maksymalny czas realizacji: chwilowo niedostępny.. Zbliża się zakończenie roku szkolnego.. Podziękowanie dla Pani mgr Lidii KowalskiejJun 7, 2022Dziękuję za trud podejmowanej na co dzień pięknej pracy w roli Nauczyciela.. Dziękujemy za Pani wkład w naszą edukację - mamy dla Pani najpiękniejszy bukiet słów.. Już wkrótce rozdamy uczniom świadectwa oraz nagrody za bardzo dobre wyniki i postępy w nauce.. Do pobrania poniżej: wkładka wkładka 2Oct 3, 2021PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW.. Wersja PDF do wydruku (produkt cyfrowy) Pasuje do książeczek A4, A5 oraz 21x21.. Dziękujemy za pokazanie nam, że porażki mogą nas czegoś pożytecznego nauczyć, że gdy przeżywamy trudności, możemy odkryć swą siłę,W tobie to drzewo szumi innym głosem jego liść rysuje kształt innego kraju to niebo szare jest dla ciebie złote a cienie jasną noc zapowiadają uśmiechasz się smucisz i kochasz inaczej inne koło tortur obraca się w tobie i niepojęci jesteśmy dla siebie mówiąc wciąż te same słowa wzięte z jednej mowy mijamy się odlegli jak najdalsze gwiazdyDla najlepszej nauczycielki - naszej Pani Wychowawczyni składamy słoneczne życzenia: szczęścia, pełni radości, spełnienia marzeń i zdrowia..

Poniżej znajdziesz podziękowania dla Pań przedszkolanek od przedszkolaków, w tym od 6-latków.

Taki upominek można wręczyć Nauczycielce na zakończenie roku szkolnego lub na Dzień Nauczyciela.. Warto docenić zaangażowanie dzieci i podarować im książkę z dedykacją, która będzie pamiątką na wiele lat.. Dziękujemy za dobre słowa, które dodawały nam skrzydeł i pozwalały uwierzyć we własne siły.. Poszukaj inspirującego cytatu lub wiersza, który Cię inspiruje Ta wskazówka jest świetna dla tych, którzy szukają czegoś bardziej osobistego.Śliczna dedykacja do książek na zakończenie roku.. Format pliku:Zawierają za to kilka miłych słów na przyjemnym tle, w których dziękujemy przedszkolakom za to, co już za nami Przedstawione wkładki z dedykacją wstawiam również w wersji pdf, przy czym drugi wzór trzeba drukować jako obraz, nie pdf.. Przygotowałam po 6 wklejanek dla uczniów szkoły oraz dla przedszkolaków są ogólne więc mam nadzieje, że dzięki temu nie ograniczyłam wam wyboru.. WKŁADKA DO KSIĄŻKI (Word 97-2003) wzór 3.. Bardzo dziękująMay 27, 20216 days agoJuż niebawem, pojawi się tutaj kilka niezwykle ciekawych szablonów graficznych, dzięki którym, książki od Ciebie staną się nie tylko miłym upominkiem, ale i pamiątką na wiele lat!. Przy konwersji właściwości obrazu giną i otwiera się nieźle pokiereszowany..

Plik PDF zawiera uniwersalny tekst dla przedszkolaków (z miejscem na ręczne wpisanie imienia dziecia).

WKŁADKA DO KSIĄŻKI (Word 97-2003) wzór 1.. WKŁADKA DO KSIĄŻKI (Word 97-2003) wzór 4.Dla Pani.. Składamy serdeczne podziękowania za opiekę, nauczanie i wychowanie.. WKŁADKA DO KSIĄŻKI (Word 97-2003) wzór 2.. Do tych szczerych życzeń dokładamy jeszcze - wiele słońca i uśmiechu na twarzy.. DEDYKACJA 2.. Dedykacje do wydruku Udostępnimy zarówno dedykacje do wydruku (w formacie PDF) jak i w wersji drukowanej.. Dostępna w wersji elektronicznej, do samodzielnego wydruku.. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie lata wspólnie spędzone, za przekazywanie nam wiedzy, wskazywanie perspektyw, darzenie sympatią, wspieranie w trudnych chwilach.. Możliwość zmiany tekstu w Canvie (opcja dodatkowa) Cena: 6,99 zł.. Opis: skład: biały ceramiczny kubek z różowym uszkiem z dwustronnym nadrukiem; materiał: ceramika.Jun 26, 2020Jun 12, 2021Zakończenie roku w przedszkolu: podziękowania dla Pań przedszkolanek.. Jako opcję dodatkową, udostępniliśmy również możliwość zmiany tekstu w popularnej Canvie.. Szczegóły znajdziesz poniżej.. Kubek dekorowany jest grafika serduszek oraz piękną sentencją.. Warszawa 26.06.2020 r. "Wykształcenie to dobro, którego nic nie jest w stanie nas pozbawić" W podziękowaniu Pani Emanueli Grzegorzewskiej Za trudną pracę i wskazanie właściwej drogi, życzymy dużo wytrwałości, sukcesów zawodowych jak również uśmiechu każdego dnia IIIA..

Word (97-2003) Wybierając tą opcję przed wydrukiem możecie od razu wpisać imię i nazwisko dziecka, nazwę przedszkola itd.

Zawsze będziemy powracać do wspomnień z lat szkolnych z wielkim sentymentem.. Warto przygotować drobne upominki dla Pań, które opiekowały się maluchami przez cały rok szkolny!. Poniżej znajdziecie kilka wzorów takich podziękowań.Mar 5, 2021Dedykacja do książki - 1 Klasa (PDF) Śliczna dedykacja do książek na zakończenie roku szkolnego (klasa 1).. Dziękujemy za codzienny przykład, jak być mądrym i dobrym człowiekiem.Uczniowie z klasy.DEDYKACJA DO KSIĄŻKI.. Wkrótce koniec roku przedszkolnego.. Kto nabytą wiedzę pielęgnuje, a nową bez przerwy zdobywa, ten może być nauczycielem innych.. Życzę, aby aktywna i twórcza postawa znajdowała uznanie w oczach uczniów i ich rodziców oraz była źródłem osobistej satysfakcji..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt