Sprawozdanie z akcji szkoła do hymnu

Pobierz

Podczas lekcji edukacji polonistycznej poznaliśmy historię Polski, czas odzyskania Niepodległości, polskie symbole narodowe.. W tegorocznej akcji wzięło udział 16 269 szkół, przedszkoli i placówek oświatowych z całego kraju .Ministerstwo Edukacji Narodowej kolejny rok zachęcało szkoły do wzięcia udziału w akcji "Szkoła do hymnu".. Hymn odśpiewano w dniu 10 listopada 2020r.. W 2019 r. do wspólnego śpiewania hymnu o godz. 11:11 przystąpiło w sumie 4 121 529 uczniów oraz 405 399 nauczycieli w całej Polsce.Łącznie do akcji "Szkoła do hymnu" przyłączyło się w 2020 r. 16 269 szkół, przedszkoli i placówek oświatowych z całego kraju.. Wcześniej obejrzeli prezentację na.Nasze przedszkole włączyło się do akcji Minister Edukacji Narodowej pt."Szkoła do hymnu" i odśpiewania 4-zwrotkowego hymnu narodowego w piątek, 8 listopada o symbolicznej godz. 11:11. .. 8 listopada nasza szkoła uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji "Szkoła do hymnu", w ramach której o godzinie 11 11 odśpiewaliśmy 4 zwrotki hymnu państwowego.. W szkole Hymn odśpiewali nauczyciele, pracownicy i dzieci Oddziału .Sprawozdanie z działalności Samorządu Uczniowskiego w I semestrze; Rok szkolny 2012/2013.. 8 listopada o godzinie 11.11 zgromadzili się w auli szkolnej i wspólnie odśpiewali hymn narodowy.. Cieszę się, że tak wielu uczniów i nauczycieli uczciło w ten sposób Narodowe Święto Niepodległości..

... Szkoła do hymnu.

Pomimo tego wzięliśmy udział w akcji ,,Szkoła do hymnu" odśpiewując Mazurka Dąbrowskiego w dniu 10 listopada o godz. 11.11 w trakcie zajęć lekcyjnych online.. o godz. 11.11, co w obecnej sytuacji pandemicznej wymagało innej formy.. Organizatorem akcji jest Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży.. W akcji "Szkoła do hymnu" mogły wystartować zarówno szkoły, jak i przedszkola .Szkoła do hymnu .. Przedsięwzięcie to kontynuacja ubiegłorocznej inicjatywy "Rekord dla Niepodległej", w której uczestniczyli uczniowie oraz nauczyciele z blisko 24 tys. placówekSzkolne Koło Wolontariatu i Samorząd Uczniowski dołączają się do akcji: Niepodległa do hymnu 2020. mgr inż. Dominika GregorczykW dniu 8 listopada 2019 r. nasza szkoła włączyła się do akcji "Szkoła do hymnu" , która polegała na odśpiewaniu 4-zwrotkowego hymn narodowego o symbolicznej godzinie 11:11.. Najwięcej z województw: mazowieckiego (2 219), śląskiego (1 875), małopolskiego (1 770), wielkopolskiego (1 540), podkarpackiego (1 157) i lubelskiego (1 083).Niestety w tym w roku z powodu epidemii Covid- 19 nie mogliśmy zaśpiewać hymnu wszyscy razem na korytarzach naszej szkoły..

"Szkoła do hymnu" - zapraszamy do udziału w akcji.

Wspólne śpiewanie hymnu było dla nas świadomą radością z tego, że Polska jest niepodległa.W imieniu Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka serdecznie dziękuję za udział w akcji "Szkoła do hymnu".. To doskonała okazja do tego, aby przypomnieć sobie melodie i słowa hymnu polskiego Mazurka Dąbrowskiego.. W tym roku ministerstwo zaproponowało, by uczniowie i nauczyciele, którzy będą we wtorek w szkole czy przedszkolu, zaśpiewali hymn wspólnie w danej grupie.. "Szkoła do hymnu" to kontynuacja akcji MEN z 2019 r. i 2018 r. ("Rekord dla Niepodległej").. Dziękuję wszystkim zaangażowanym za włączenie się do akcji i wspólne odśpiewanie "Mazurka Dąbrowskiego".Celem akcji było uczczenie bohaterskiej walki narodu polskiego o wolność i niepodległość poprzez odśpiewanie czterech zwrotek hymnu - ,,Mazurka Dąbrowskiego".. Minister Edukacji Narodowej oraz Rada .Sprawozdania finansowe "Szkoła do hymnu" 10 listopada 2020 r., w ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości, o symbolicznej godzinie 11:11 , uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu wzięli udział w kolejnej edycji akcji MEN "Szkoła do hymnu", polegającej na wspólnym odśpiewaniu .Szkoła do Hymnu Jako jedna z 19 tysięcy szkół w całej Polsce, w dniu 8 listopada 2019 roku - punktualnie o godzinie 11.11 odśpiewaliśmy wspólnie Mazurka Dąbrowskiego w ramach ogólnopolskiej akcji Szkoła do Hymnu.Dzisiaj 11 listopada 2020 roku świętujemy 102. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę..

M. Kopernika w ŁowiczuUczniowie naszej szkoły włączyli się do akcji "Szkoła do hymnu".

W ubiegłych latach inicjatywy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem uczniów i nauczycieli.. Zobacz, które szkoły z powiatu łowickiego zaprezentowały się w akcji zainicjowanej przez MEN wspólnego śpiewania hymnu z okazji Święta Odzyskania Niepodległości.. W ramach tej akcji dnia 10 listopada punktualnie o godzinie 11:11 dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych stanęły na baczność i wraz z pracownikami przedszkola .Sprawozdanie z działalności Rady Rodziców za rok 2018/2019; Informacje dla uczniów.. Najwięcej z województw: mazowieckiego (2 .. "Szkoła do hymnu" to kontynuacja akcji MEN z 2019 r. i 2018 r. ("Rekord dla Niepodległej").. II Liceum Ogólnokształcące im.. My też włączymy się do akcji MEN "Szkoła do hymnu" 10 listopada o godz. 11:11.. O godzinie 11:11 udało nam się zaśpiewać "Mazurka Dąbrowskiego" z należytą powagą i szacunkiem.W odpowiedzi na zaproszenie do udziału w akcji pan Marek Ledwoch - dyrektor ZS Nr 2 przypomina w e-dzienniku:- W związku z udziałem w kolejnej edycji akcji ,,Szkoła do hymnu" zachęcam do odśpiewania ,,Mazurka Dąbrowskiego" we wtorek, 10 listopada o godz. 11:11 lub w innych godzinach lekcyjnych.. "Szkoła do hymnu" - zapraszamy do udziału w akcji Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży zapraszają szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, a także szkoły polonijne do włączenia się w akcję "Szkoła do hymnu" i odśpiewania 4-zwrotkowego hymnu narodowego w piątek, 8 listopada o symbolicznej godz. 11:11.Ponad 14,5 tys. zgłoszeń, blisko 3 mln uczniów oraz około 300 tys. nauczycieli z kraju i spoza Polski bierze udział w akcji "Szkoła do hymnu"..

Już po raz kolejny uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w akcji "Szkoła do hymnu".

Aktualności dla rodziców, Aktualności dla uczniów.Szkoła wierna dziedzictwu "Szkoła wierna dziedzictwu"- sprawozdanie "Poznaję mój kraj - moją Ojczyznę" - sprawozdanie; Dzień Jana Pawła II; Projekt "EKO-patrioci" Projekt "Korespondencyjni przyjaciele" Podróże Jeża ze Zgierza; Heppening patriotyczny "DZIEŃ FLAGI" Akcja "Szkoła do hymnu" Przedszkole pamięta!W tym roku szkoły połączyły się zdalnie i razem odśpiewały hymn w ramach akcji "Szkoła do hymnu".. 28.10.2019. Minister Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży zapraszają szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, a także szkoły polonijne do włączenia się w akcję "Szkoła do hymnu" i odśpiewania 4-zwrotkowego hymnu narodowego w piątek, 8 listopada o symbolicznej godz. 11:11.Szkoła, jak co roku, uczciła 11 listopada "Narodowy Dzień Niepodległości" i odpowiedziała na apel MEN dołączając do akcji "Szkoła do Hymnu".. W piątek, 8. listopada, o godzinie 11:11 wszyscy, razem odśpiewaliśmy Hymn narodowy, łącząc się w ten sposób z milionami uczniów i .Niektórzy uczniowie z klas I-III szkoły podstawowej zaśpiewali wspólnie hymn narodowy jeszcze w ubiegłym tygodniu podczas tradycyjnych lekcji w szkołach.. O godzinie 11.11, przeddzień Święta Niepodległości, dzieci zaśpiewały wspólnie "Mazurka Dąbrowskiego".Szkoły Podstawowej nr 150 uroczyście odśpiewali cztery zwrotki hymnu narodowego "Mazurka Dąbrowskiego".. W tym roku w akcji uczestniczyło razem 534 uczniów.Ogólnopolska akcja: Szkoła do Hymnu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt