Wierszyk miłosny dla niej na dzień dobry

Pobierz

I serce z bólu kołacze.. Bo słońce jasno świeci, Słowik w okno Twe leci, Wiadomość ode mnie ma, Że droga mi dusza Twa!. miłego dnia.. Więc… Czas wolno płynie lecz ja nie płacze.. *** Jak nektar z tulipana zbiera pszczółka od rana tak ja słodko Cię budzę, bo strasznie się tutaj nudzę *** Wstań już koteczku, nie leż w łóżeczku.. Dzień bez słońca jest niczym, a noc bez księżyca jest lepsza.. niech humor wstanie wraz ze wschodem słońca.bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia, bo lubię kiedy się uśmiechasz, bo lubię sposób w jaki chodzisz i jesz naleśniki, bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym, bo z Tobą tuzin dzieci.. Tak czekam na chwile kiedy znowu Cię zobaczę.. W nocy jesteś najbardziej ekskluzywnym winem, Rano stajesz się kojącym słońcem….. Bo Ty i tylko Ty.. Kochana Moja wstań już.. bo tęsknie za Tobą.. * E-mail Drukuj Słońce z lekka się już budzi, grzeje i Opublikowano w Na dzień dobryDzień dobry i życzę pięknego dnia.. 100 całusów z rana + 2 do śniadania + 2 na potem i 2 z powrotem, to wszystko razy 2 na miły początek dnia.. Nie chcę kłamać więc napisze że na buzi też dziś liczę.. nawet wiatr dziś tu nie wieje.. Miłego dnia Kochanie.. Największy ze mnie, ale z tobą.. Wszystkiego najlepszego z okazji imienin *** Życzenia dla Janka, już pełna jest szklanka.. KOCHAM CIĘ szczerze, na rowerze, na Riwierze, przy barierze i ruderze, nago i w swetrze, jak kaczka własne pierze, na spacerze, w atmosferze, w dobrej wierze, i tak, że aż mnie cholera bierze..

Dzień dobry "Moje Marzenie!"

Przytulić Cię pragnę i pieścić I w środku mego serca umieścić.. A jak skończymy, tę miłą pogawędkę.Na dzień dobry moja mała, chcę żebyś się uśmiechała.. Więc Kotku powiedz mi, otworzysz serca drzwi?. Naklejki, Dzień from par chce każdego dnia dzień dobry i dobranoc.. Najlepszości i miłości, nieskończonej pomyślności.. na miły początek dnia.. a do tego garść czułości.Feb 25, 2022Feb 12, 2021Wierszyk Na Dzien Dobry.. Żwawa,.Słodkie wiersze na dzień dobry dla niej z miłością.. Uśmiechem słowa wpisywać, a ciepło na powitanie.. Najlepsze ze mnie można znaleźć razem z tobą.. Bo wierze mocno, że znów Cię zobaczę.. Zdrowia wiele, dużo kasy, na śniadanie jedz frykasy!. O wiele więcej.Niech nasza miłość z dnia na dzień piękniejszą się staje, bo Moje serce Tobie oddaje Dla ciebie zrobię wszystko Moja kochana Myszko Oddam Ci cały mój świat Bo jesteś tego wart.. Traktował ją jak zwykłą koleżankę, dla Niej natomiast On był powietrzem bez którego nie da się .Bardzo miło będzie dzisiaj spotkać Ciebie znów- już nie mogę się doczekać Twoich słodkich słów!. Ciemna nocka już nastała i coś w sercu cicho gra, to ja siedzę tam i czekam i powtarzam słowa dwa.. Zaśnij wiec, już słodko śpij,Sep 14, 2020Nov 28, 2020"Dzień dobry" skarbie - miłosne wierszyki Na Dzień Dobry Dzień dobry Słoneczko moje.. Życzę Tobie wiele szczęścia, By ktoś Kochał Cię jak ja!.

Dzień dobry.

są ryzykowne.. Rusz nogą, otwórz oczy, niech ten dzień miło Cię zaskoczy.. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki.. Każdego ranka dostajemy szanse na nowe życie.. Witam Kochanie!. Nigdy tak mocno nie kochałam Nigdy się tak nikim nie przejmowałam Teraz dotknęła mnie kropla prawdziwej miłości To uczucie nadal w moim sercu gość.Całą swoją miłość, wszystkie uczucia i pragnienia, byś mogła schronić się w moich ramionach i spełnić najskrytsze marzenia.. Pragnę z Tobą cale życie być i na dobre i .Słodki całus na dzień dobry,słodki całus razy dwa daje ktoś,kto Cię KOCHA.. Dotykam Twoje dłonie.. - nie ta kobieta.. Najserdeczniejsze życzenia imieninowe .Dużo słonka i radości!. Umyj buzię kawkę łyknij.. Więc zdrowia Ci życzę, zajadaj słodycze!. a słońce świeci ponad nimi.. Gdy otworzysz oczka Swe Mocno w myślach przytul mnie!. Więc, jeśli nie możecie się spotkać o poranku, to gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych wierszyków i rymowanek na dzień dobry.Pin by Wanda Swoboda on Poniedziałek.. Buziak z rana mknie przez knieje, niech Twa buzia dziś się śmieje.. Pośmiejemy się, pogadamy.. Nie byłabym taka urocza, gdyby nie twoja miłość.. Słoneczko wstało a wraz z nim ja, zyczymy Tobie miłego .Apr 4, 2021Każdego dnia jesteś w mej głowie.. potem do mnie szybko tyrknij..

Dzień dobry moja miłości.

Miłego i radosnego Ci życzę dnia Być może połączy nasze serca dwa?Sep 2, 2020Życzenia na dzień dobry dla niej i dla niego Pobudka!. Otwórz oczka, zjedz śniadanko, zaraz przejdzie Ci ochota na spanko.. Dzielić wartości i troski każdego dnia, tak piękna miłość niech po wieki trwa!. Milsza jest miękka poduszeczka!Nov 17, 2020Wszystkie Jej uczucia były zależne generalnie od Niego.. Ani kwiaty ani słowa nie wyrażą tej wdzięczności, którą tylko serce chowa pełne wiary,życzliwości.niech na Twój uśmiech nie pada żaden cień.. **** Najlepsza miłość to ta która budzi duszę, pcha Nas ku lepszemu, rozpala w sercach ogieńWierszyki Miłosne dla Dziewczyny.. Cieszyła się wtedy kiedy ślicznie do Niej pisał, płakała kiedy nie miała od Niego żadnych wiadomości i nie dawał znaku życia i śmiała się kiedy tylko ją rozśmieszał.. Każdego ranka w siódmym niebie, Wielkie dzięki dla Ciebie & dzień dobry, moja miłości.. *** Nie chce Ci się wstać z ciepłego łóżeczka?. nasze serduszka sobie oddamy.. Uśmiechaj się od ucha do ucha, nawet gdyby do nosa wpadła Ci mucha.. Miał być w usta, trafił w czoło i tak będzie krążył w koło.. Wstawaj na śniadanie!Jun 10, 2021Słońce już wstało.. i czeka na Opublikowano w Na dzień dobry 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.50 (1 Vote) Słońce już wstało..

Dzień dobry moje życie i moja miłość.

nie może Cie obudzić więc ja próbuje.. Słoneczko niech świeci jasno na niebie, takie cieplutkie tylko dla Ciebie.. Delikatny blask pierwszych promieni sprawia, że wyglądasz bosko.. mówi "dzień dobry", jak rano wstaje.. Minie Wrocław minie Hel, a wieczorem trafi w cel!. Bez Twojego uśmiechu Bez Twojego oddechu Bez Twojej obecności ani minuty wytrzymać nie mogę.. ściskam cieplutko, całuję słodko!. :) Dzień Dobry KochanieŻyczenia imieninowe dla Jana - zabawne wierszyki .. Me serce do Ciebie płonie.. Wierszyki na dzień dobry dla niej i dla niego Kawa, kawusia - najlepsza na świecie, pomaga mężczyźnie - pomaga kobiecie.. Marzyciel o Tobie myśli, Marzyciel o Tobie śni i śle buziaka Ci.. Co dzień przynosi.. niech ci radość z rana na twarzy zagości.. Zaglądam w oczka Twoje.. 4.Choć z mych oczu płynie łza.. Mój świat jest cudownym snem bo kocham Cię i naprawdę to wiem.. Bo tak mi mocno zawróciłeś w głowie Niech nasza miłość z dnia na dzień piękniejszą się staje, bo Moje serce Tobie oddaje Dla ciebie zrobię wszystko Moja kochana Myszkona dzień dobry ślę Ci całus słodki a najlepiej dwa aby w nocy jeszcze trwał Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie świat cały.. Tak co noc w niebo się wpatruję.. Wstajesz raniutko taka rozbita, a po wypiciu?. Moja poranna noc i południe bez ciebie to nic..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt