Kiedy kwarantanna po powrocie z zagranicy

Pobierz

Odpowiedzi na ważne pytania zbieramy w jednym miejscu, a zakładkę na bieżąco aktualizujemy.. Mar 28, 2022Mar 24, 2022Wszystkie osoby wracające z Non Schengen muszą przedstawić negatywny wynik testu wykonanego max 24 godziny przed przekroczeniem granicy lub do 3 godzin od momentu kontroli granicznej.. Kiedy szczyt inflacji?. Skorzystaj z zakładki Najczęściej zadawane pytania.. Pytania są podzielone tematycznie, a interesujące nas sprawy można zlokalizować, korzystając z .Jun 26, 2021oznacza to, że osoby (podlegające kwarantannie) podróżujące będą mogły zwolnić się z 10-dniowej obligatoryjnej kwarantanny wykonując test (negatywny) po powrocie w ciągu 48 godzin od przekroczenia granicy z terytorium państwa należącego do strefy schengen, państwa będącego pcz ue oraz państw, które uzgodniły z polską zasady przepływu osób w …Sprawdź, kiedy poszczególne kraje otworzą granice, wznowią loty i przyjmą turystów na wakacje 2022.. Na pozostałym terytorium Turcji, w tym w popularnych regionach turystycznych, zalecamy zachowanie szczególnej ostrożności.. Osoby przybywające do Polski spoza UE zobowiązane są do 10-dniowej kwarantanny.. może zostać zwolniony z kwarantanny w przypadku uzyskania negatywnego wyniku testu po .Mar 24, 2021Mar 29, 2021Dec 31, 2020Feb 10, 2022MSZ odradza podróże, które nie są konieczne: do okręgów Gaziantep, Şanliurfa, Mardin i przy granicy z Syrią, do okręgów Van i Ağrı przy granicy z Iranem..

Te osoby, które podróżują samolotem - z krajów spoza ...Aug 19, 2020Obowiązek kwarantanny po powrocie z zagranicy przedłużony do odwołania.

Dodano: 26 kwietnia 2020, 19:07 52.. Może ona jednak zostać skrócona w przypadku, gdy zrobiono test po upływie 7 dni od przekroczenia polskiej granicy i wynik testu na SARS-CoV-2 wyszedł negatywny.. Informacje dotyczące koronawirusa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt