Jakim chłopcem był staś (dopisz po dwa zdarzenia)

Pobierz

Jak wygląda Staś Tarkowski (informacje na temat wyglądu zewnętrznego) 2.. Staś miał jasne włosy oraz piękne oczy koloru błękitnego.. Umiał zrobić domek.. Jego ojciec jako Polak wychowywał syna w duchu patriotycznym .. (informacje w rozdziale 1.). Opanowany hmm.. Wytrzymał głód.. Umiał wytrzymać z upierał Nelly.. odważny, mężny wyprawił się nocą przez dżunglę, szukając ratunku dla Nel, … odpowiedzialny sprytny, pomysłowy, zaradny powiedział porywaczom, że jego ojciec jest czarownikiem, aby ich przestraszyć, … dobry, opiekuńczy,Utwór niewielkich rozmiarów, w którym występują fantastyczne postacie, przedmioty i zdarzenia, a przyroda obdarzona jest ludzkimi cechami.. Jakim chłopcem był Staś?. ( Dopisz po dwa zdarzenia, sytuacje uzasadniające podane cechy bohatera).. Chłopiec był bardzo wesoły, przez co zyskał sobie wiele przyjaciół.. Odważny - Mężny-Sprytny - Pomysłowy-Mądry-Dobry-Opiekuńczy-Rycerski-Wytrzymały - Wytrwały-Dumny-Opanowany-Zwinny-Daję naj proszę o pomoc !. +0 pkt.1.. (dopisz po dwa zdarzenia, sytuacje uzasadniające cechy bohatera) 3.. Miał w sobie dużo optymizmu oraz energii.Jakim chłopcem był Staś Tarkowski?. Cechy Zdarzenie, sytuacja odważny, mężny sprytny, pomysłowy, mądry dobry, opiekuńczy, rycerski wytrzymały, wytrwały dumny opanowany zwinny ð.Ocena postaci ~Własne zdanie o bohaterze.3 Jakim chłopcem był Staś (dopisz 2 zdarzenia sytuacje zawierajonce podane cechy a) Mężny,Odważny b) sprytny, pomysłowy, mądry ..

Jakim chłopcem był Staś ?

Zachowaj przygotowaną pracę do złożenia gazety w całość.. II- Sprytny,pomysłowy,mądry.. Był nazywany "dzieckiem pustyni", ponieważ urodził się i wychował w Port Saidzie.. Był dumny że był polakiem.. Cechy Zdarzenie, sytuacja odważny, mężny sprytny, pomysłowy, mądry dobry, opiekuńczy, rycerski .Odpowiedzi wpisz na komputerową kartkę i wyślij do oceny na adres e-mail: :3 natka01234 - wytrzymały i wytrwały gdy nie było już zbyt dużo wody to Staś zamiast pić to dawał wodę Nel i wytrzymał bez wodyJakim chłopcem był Staś?. Ocena postaci (własne zdanie o bahaterze) 2. odważny, mężny sprytny, pomysłowy, mądry dobry, opiekuńczy, rycerski wytrzymały, wytrwały dumny opanowany zdolnyï.Jakim chłopcem był Staś?. dopisz po dwa zdarzenia,sytuacje uzasadniające podane cechy bohatera -wytrzymały,wytrwały -dumny -opanowany -zwinny lektura w pustyni i w puszczy,, Henryk Sienkiewicz Daje naj i 20 ptk!. Jakim chłopcem był Staś?. Bardzo dobrze pływał, jeździł konno, świetnie strzelał, władał wieloma językami (polski, arabski, francuski, angielski, ki - swahili), znał się na geografiiStaś był bardzo wysokim i silnym chłopcem, co wyróżniało go wśród jego rówieśników.. Staś był wyższy i silniejszy niż zwykle bywają chłopcy w jego wieku.. Wygląd.. Książka pt: W pustyni i w puszczy..

Jakim chłopcem był Staś?

19:00 :).. Dopisz zdarzenia, sytuacje uzasadniające podane cechy bohatera.. ( Dopisz po dwa zdarzenia , sytuacje uzasadniające podane cechy bohatera.). Choć od urodzenia mieszkał w Port-Saidzie, znał doskonale język ojczysty.. Jakim chłopcem był staś tarkowski w pustyni i w puszczy dopisz dwa zadarzenia uzasadnij cechy charakteru -mężny -sprytny -dobry -wytrzymały -dumny -odpowiedzialny -mądry opiekunczy .. Jakim chłopcem był Staś?. III- Dobry,opiekuńczy,rycerski.. Dumny: 6.Opanowany: 7.Zwinny:Jakim chłopcem był Staś ?. odważny, mężny wyprawił się nocą przez dżunglę, szukając ratunku dla Nel, … odpowiedzialny sprytny, pomysłowy, zaradny powiedział porywaczom, że jego ojciec jest czarownikiem, aby ich przestraszyć, … dobry,Mam takie zadanie : Dopiszcie po dwa zdarzenia , sytuacje uzasadniające podany cechy Stasia Tarkowskiego To są te cechy : Odważny , mężny Sprytny , pomysłowy , mądry Dobry , opiekuńczy , rycerski Wytrzymały , wytrwały Dumny Opanowany Zwinny Czyli np. wytrzymały to trzeba napisac fragment książki gdzie on taki był!. Hasło: Sprawdźcie, czy utwór Henryka Sienkiewicza " W pustyni i w puszczy" jest powieścią.. o jakim chcesz zrobić lapbooka).. Sienkiewiczanapisz pod kazda z ilustracji po dwa wlasciwe opisy z ramki.. Dopisz po dwa zdarzenia, sytuacje uzasadniające podane cechy bohatera odważny, mężny [UZUPEŁNIONE] Sprytny, pomysłowy, mądry - dobry, opiekuńczy, rycerski [UZUPEŁNIONE] wytrzymały, wytrwały - dumny - opanowany [UZUPEŁNIONE] zwinny -(informacje w rozdziale 1.).

!Jakim chłopcem był Staś?

(dopisz po dwa zdarzenia, sytuacje uzasadniające podane cechy bohatera.). Question from @Domi987651 - Szkoła podstawowa - PolskiNov 14, 202117.1.2018 (2:17) Staś Tarkowski - bohater główny, ma 14 lat.. Był bardzo wysportowany, gdyż jeździł konno oraz pływał.. Był wesołym i towarzyskim chłopcem.1 .. Temat: Przygotowujemy się do opisu postaci Stasia Tarkowskiego - bohatera utworu Henryka .. ~dopisz po dwa zdarzenia, sytuacje uzasadniające podane cechy bohatera.). Dopiszcie po dwa zdarzenia, sytuacje uzasadniające podane cechy bohatera.. Książka pt: W pustyni i w puszczy.. Odważny, męski: 2.Sprytny, pomysłowy, mądry: 3.. (Dopisz po dwa zdarzenia , sytuacje uzasadniające podane cechy bohatera).. -sprytny -pomysłowy -mądry -wytrzymały -wytrwały -zwinny plis daje naj i 30 pkt Odpowiedź Adusia95Nov 14, 2021Staś Tarkowski, chłopiec, 14 lat, Polak, urodzony w Port - Saidzie, syn inżyniera.. Chodził do szkoły angielskiej i biegle znał kilka języków.. - próbuję opisać głównego .. Dopisz co najmniej 1 lub 2 zdarzenia/sytuacje, które uzasadniają podane cechy Stasia.. Cechy bohatera Zdarzenia/sytuacje odważny, mężny - udał się na poszukiwanie chininy dla chorej Nel, .Jun 24, 202023.03.2021 r. (godz. trwania lekcji: 8.55-9.40) Lekcja 82.. Dopisz zdarzenia, sytuacje uzasadniające podane cechy bohatera..

... Jakim chłopcem był Staś?

( Dopisz po dwa zdarzenia, sytuacje uzasadniające podane cechy .zdarzeń, tabeli opracowanych na poprzednich lekcjach.. Był zdolnym uczniem, lubił zwłaszcza uczyć się języków obcych.. Wysoki, silny (wyższy i silniejszy od swoich rówieśników) Umiejętności.. (Dopisz po dwa zdarzenia , sytuacje uzasadniające podane cechy bohatera).. Odpowiedź peeroesteo 1.. Dobry, opiekuńczy, rycerski: 4.Wytrzymały, wytrwały 5.. Termin oddania lapbboka (zdjęcia) - PO ŚWIĘTACH WIELKANOCNCYCH .Temat: Jakim chłopcem był Staś Tarkowski ?. (Dopisz po dwa zdarzenia,sytuacje uzasadniające podane cechy bohatera) : I- Odważny,mężny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt