Opis wynalazku po niemiecku

Pobierz

polsko » niemiecki.. Będę bardzo wdzięczna , :)10 zdań, niemiecki, opis, zalety, w 10 zdaniach.. To też częsty temat pracy domowej dla uczniów, więc warto skorzystać z takiej ściągi.. wynalazek.. Na poniższej liście niemieckich wynalazków (deutsche erfindungen) starałem się przedstawić takie, co do których nie ma wątpliwości, że wynaleźli je Niemcy.polsko » niemiecki Tłumaczenia dla hasła " wynalazek " w polsko » niemiecki słowniku (Przełącz na niemiecko » polski ) wynalazek < D. Niemcy to kraj wynalazców i innowacyjnych rozwiązań.. Słownik PONS.. Ein Mann blutete stark.Planowanie podróży po niemiecku obejmuje takie czynności jak pakowanie walizki oraz przygotowanie wyjazdu od strony technicznej.. Ale nie tylko.. Begriff der Erfindung Do jej celów zalicza się ustandaryzowanie zasad dotyczących czasu trwania patentu, pojęcia wynalazku oraz wymogów dotyczących zdolności patentowej.Opis wynalazku po niemiecku np. telefon komórkowy zadanie dodane 2 marca 2011 w Język niemiecki przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] niemieckiwerafela15.. Rower, lodówka, aspiryna, telefon, karta chipowa, format MP3 czy chociażby monitory .Drugi przykład jest taki że uważa się że telefon wynalazł Graham Bell, ale niemiecki wynalazca Phillip Reis… i resztę można sobie dopowiedzieć.. Planowanie podróży to niezwykle istotna rzecz..

Opis wynalazku po niemiecku.

Opis siebie po niemiecku - chłopak; Opis siebie po niemiecku - dziewczyna; Opis przyjaciela po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis przyjaciółki po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis kolegi po niemiecku - wzór z tłumaczeniemPrzykład opisu kolegi po niemiecku z tłumaczeniem Opis kolegi po niemiecku - wzór.. "Opowiadanie o swoich zainteresowaniach po niemiecku" to tytuł drugiego odcinka podcastu z serii "5 Minuten Deutsch".. Cześć!. Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. Funkcja opisu audio udostępnia opis tego, co się dzieje na filmach wideo.. Witam Cię i zapraszam do nauki niemieckiego przez 5 minut z PODCASTEM "5 MINUTEN DEUTSCH", czyli 5 minut z językiem niemieckim.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.Jak jest "opis patentowy" po niemiecku?. Czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, ile rzeczy z naszego codziennego otoczenia jest Made in Germany, czyli Hergestellt in Deutschland.. Tekst zawiera zdania z czasownikami zwrotnymi oraz z czasownikami rozdzielnie złożonymi.Opis osoby po niemiecku..

Co znaczy i jak powiedzieć "opis" po niemiecku?

zadanie dodane 2 marca 2011 w Język niemiecki przez użytkownika niezalogowany [Szkoła podstawowa] edycja 3 marca 2011 przez użytkownika -KaI-.Niemieckie wynalazki w skrócie - deutsche Erfindungen.. zalety.. Tydzień temu wybrałem dla Was najważniejsze i najczęściej używane (na podstawie moich obserwacji) słownictwo związane z opisem swojego charakteru, bądź też z opisem swojego najlepszego przyjaciela lub przyjaciółki po niemiecku.. ‑zki> [vɨnalazek] RZ. r.m.Opis wynalazku po niemiecku zadanie Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane , czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.pojęcie wynalazku po niemiecku słownik polsko - niemiecki.. opis.. niemiecki.. Trzeba dokładnie przemyśleć co chcemy zabrać, żeby nie było ani za mało ani za dużo.wynalazek po niemiecku: 1. die Erfindung .. Warto zapoznać się z typowymi zwrotami, które można wykorzystać zarówno w odpowiedzi ustnej jak i pisemnej.. 10 rzeczy, które wynaleziono w Niemczech | Wszystkie treści .opis - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. opis wypadku.. Dzisiaj przygotowałem dla Was z kolei słownictwo związane z opisem wyglądu zewnętrznego po .Opis pokoju po niemiecku - mein Zimmer.. No, it was of appropriate equipment.Opis sławnej osoby po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Siebie i znajomych..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt