Legiony to żołnierska nuta tekst youtube

Pobierz

Legiony Legiony to żołnierska nuta Legiony to straceńców los Legiony to ofiarna buta Legiony to ofiarny stos My Pierwsza Brygada Strzelecka gromada Na stos rzuciliśmy Nasz życia los O ile męk ile cierpienia O ile krwi wylanych łez Pomimo to nie ma zwątpienia Dodawał sił wędrówki kres Mówili żeśmy stumanieni .Skan broszury, ok. 1920.. A dokąd Bóg prowadzi?". Mówili, żeśmy stumanieni, Nie wierząc nam, że chcieć to móc, Laliśmy krew osamotnieni, A z nami był nasz drogi Wódz.Legiony to żołnierska nuta, Legiony to ofiarny stos, Legiony to żołnierska buta, Legiony to strace ńców los.. My pierwsza brygada, strzelecka gromada Na stos rzuciliśmy nasz życia los, Na stos, na stos!. My pierwsza Brygada.. O ileż mąk ileż cierpienia O ileż krwi wylanych łez.,,Legiony To Żołnierska Nuta ,, :D ;)Tekst: Legiony to - żołnierska nuta, Legiony to - ofiarny stos, Legiony to - żołnierska buta, Legiony to - straceńców los.. Laliśmy krew osamotnieni, A z nami był nasz drogi Wódz!. My, Pierwsza Brygada.itd Krzyczeli, żeśmy stumanieni,Legiony to żołnierska buta, Legiony to straceńców los.. A z Wilna już droga jest gotowa, Prowadzi prościutko aż do Lwowa.. My, Pierwsza Brygada, Strzelecka gromada, Na stos - rzuciliśmy swój życia los, Na stos, na stos.. Krzyczeli, żeśmy stumanieni, nie wierząc nam, że chcieć, to móc.. Gdy zwiedzim Warszawę, już nam pilno Zobaczyć to stare nasze Wilno..

Legiony to żołnierska buta, Legiony to ofiarny stos.

My pierwsza brygada Strzelecka gromada Na stos!. My, Pierwsza Brygada ( "Legiony") - pieśń I Brygady Legionów Polskich, dowodzonych przez Józefa Piłsudskiego.. My, Pierwsza Brygada, strzelecka gromada, Na sto.ஜ۩POLISH۩ஜ My, Pierwsza Brygada ("Legiony") - pieśń I Brygady Legionów Polskich, dowodzonych przez Józefa Piłsudskiego.Legiony to straceńców los.. Rzuciliśmy swój życia los, Na stos, na stos!Apr 28, 20221.. Mówili, żeśmy stumanieni, Nie wierząc nam, że chcieć to móc!. O ileż mąk, ileż cierpienia, O ileż krwi, wylanych łez, Pomimo to nie ma zwątpienia, Dodawał sił wędrówki kres.. Rzuciliśmy swój życia los, Na stos, na stos!. "Otwieraj!. O ileż męk, ileż cierpienia, O ileż krwi, wylanych łez.. "Warszawę odwiedzić byśmy radzi.. Nie chcemy już od was uznania Ni waszych mów ni waszych łez Skończyły się dni kołataniaLegiony to żołnierska buta Legiony to ofiarny los!. Nie bój się to czwartacy!". O ileż mąk ileż cierpienia O ileż krwi wylanych łez Pomimo to nie ma zwątpienia Dodawał sił wędrówki kres.. My, Pierwsza Brygada, Strzelecka gromada, Na stos rzuciliśmy swój życia los, Na stos, na stos.. My, Pierwsza Brygada.. O, ile mąk, ile cierpienia, O, ile krwi, wylanych łez, Pomimo to nie ma zwątpienia, Dodawał sił wędrówki kres.. Legiony, to skazańców los.. My, Pierwsza Brygada, Strzelecka gromada, Na stos - rzuciliśmy swój życia los,Legiony to - żołnierska buta, Legiony to - straceńców los..

Legiony to żołnierska nuta, Legiony to straceńców los!

Ach, ile krwi, wylanych łez.. Pomimo to nie ma zwątpienia.. Pomimo to - nie ma zwątpienia,Legiony to żołnierska buta Legiony to ofiarny los!. My, Pierwsza Brygada, Strzelecka gromada, Na stos rzuciliśmy swój życia.Minister Obrony Narodowej swym postanowieniem uznał marsz "My Pierwsza Brygada" za oficjalną pieśń Wojska Polskiego Legiony to żołnierska nuta, Legiony to ofiarny stos, Legiony to żołnierska buta,.Pieśń I Brygady Legionów Polskich, dowodzonych przez Józefa Piłsudskiego.Znana jest również pod tytułem "Legiony to żołnierska nuta"Melodia pieśni to melodia.Legiony to żołnierska buta, Legiony to ofiarny stos.. My pierwsza brygada Strzelecka gromada Na stos!. "Tekst Marszu, który zostanie odśpiewany 10 listopada o godzinie 16:00: Legiony to żołnierska nuta, Legiony to ofiarny stos, Legiony to żołnierska buta, Legiony to straceńców los.. O ile ż m ąk, ile ż cierpienia, O ile ż krwi, wylanych łez, Pomimo to nie ma zw ątpienia, Dodawał sił w ędrówki kres.My, pierwsza brygada.. "Otwórz no, panienko!. O ileż mąk, ileż cierpienia, O ileż krwi, wylanych łez, Pomimo to nie ma zwątpienia, Dodawał sił wędrówki kres.Dam ci za to róży najpiękniejszy kwiat./x2 Kładłam ci ja idącemu w bój, Białą różę na karabin twój, /Nimeś odszedł, mój Jasieńku, stąd, Nimeś próg przestąpił, kwiat na ziemi zwiądł./x2 Ponad stepem nieprzejrzana mgła, Wiatr w burzanach cichuteńko łka..

Legiony, to żołnierska buta, Legiony, to ofiarny stos!

My, Pierwsza Brygada, Strzelecka gromada, Na stos rzuciliśmy swój życia los, Na stos, na stos.. Kto da suba i napiszę komentarz dostaje serduszko!Legiony to żołnierska buta Legiony to ofiarny stos.. 2.O ile mąk, ile cierpienia, O ile krwi, przelanych łez.. My pierwsza brygada strzelecka gromada Na stos rzuciliśmy nasz życia los Na stos na stos!. My pierwsza brygada strzelecka gromada Na stos rzuciliśmy nasz życia los Na stos na stos!. O ileż mąk, ileż cierpienia O ileż krwi, przelanych łez, Pomimo to nie ma zwątpienia, Dodawał sił wędrówki kres… My pierwsza brygada Strzelecka gromada Na stos!. My, Pierwsza Brygada… Mówili żeśmy stumanieni, Nie wierząc nam, że chcieć to móc.. Dodaje sił wędrówki kres.C*E.2 D2 C2 H C*D.2 C2 My, Pierwsza Brygada, d*C.2 H A G# a*H A Strzelecka gromada, A d*F.2 H C2 D2 a*E.2 Na stos, rzuciliśmy ….. My, Pierwsza Brygada, Strzelecka gromada, Na stos - rzuciliśmy swój życia los, Na stos, na stos.. Pomimo to - nie ma zwątpienia, Dodawał sił - wędrówki kres.. O, ile mąk, ile cierpienia, O, ile krwi, przelanych łez, Pomimo to nie ma zwątpienia, Dodawał sił wędrówki kres.. My, Pierwsza Brygada, strzelecka gromada, Na stos rzucili śmy nasz życia los, Na stos, na stos!. Rzuciliśmy swój życia los, Na stos, na stos!.

Znana jest również pod tytułem Legiony to żołnierska nuta.

Strzelecka gromada.. Krzyczeli, żeśmy stumanieni, Nie wierząc nam, że chcieć to móc!Legiony, to żołnierska nuta.. My pierwsza brygada, strzelecka gromada Na stos rzuciliśmy nasz życia los, Na stos, na stos!. O ileż mąk, ileż cierpienia O ileż krwi, przelanych łez, Pomimo to nie ma zwątpienia, Dodawał sił wędrówki kres… My pierwsza brygada Strzelecka gromada Na stos!. Na stos rzuciliśmy.. Ach, ile mąk, ile cierpienia.. My, Pierwsza Brygada.. Część nut na naszej stronie zawiera pełną wersję piosenki, a część to fragment, lub na przykład sam refren lub zwrotka itp. Pełne wersje wszystkich nut znajdziesz w naszych książkach w zakładce nasze .. My, Pierwsza Brygada, Strzelecka gromada, Na stos rzuciliśmy Swój życia los, Na stos, na stos !. Nie chcemy już od was uznania Ni waszych mów ni waszych łez Skończyły się dni kołatania"Legiony to żołnierska nuta, Legiony to ofiarny stos, Legiony to żołnierska buta, Legiony to straceńców los.. Pomimo to - nie ma zwątpienia, Dodawał sił - wędrówki kres.. Od 2007 oficjalna Pieśń Reprezentacyjna Wojska Polskiego .. Rzuciliśmy swój życia los, Na stos, na stos!Legiony to żołnierska buta, Legiony to straceńców los.. My, Pierwsza Brygada.. My, Pierwsza Brygada, Strzelecka gromada, Na stos rzuciliśmy swój życia los, Na stos, na stos.. Istnieje kilka wersji słów utworu .Legiony to - żołnierska nuta, Legiony to - straceńców los, Legiony to - rycerska buta, Legiony to - ofiarny stos.. Krzyczeli, żeśmy stumanieni,Legiony to żołnierska nuta, Legiony to straceńców los, Legiony to żołnierska buta, Legiony to ofiarny stos.. O, ile mąk, ile cierpienia, O, ile krwi, wylanych łez.. Mówili, żeśmy stumanieni, Nie wierząc nam, że .Legiony to żołnierska buta, Legiony to straceńców los !. : My, Pierwsza Brygada, Strzelecka gromada, Na stos rzuciliśmy swój życia los, Na stos, na stos.. Leliśmy krew osamotnieni, lecz z nami był nasz .Dodano: 2006-08-06..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt