Przetłumacz na język rosyjski dzień dobry

Pobierz

Chciałabym otworzyć rachunek bankowy.. W dolnym polu natychmiast pojawia się żądane tłumaczenie, które następnie możesz zaznaczyć, skopiować i użyć do swoich potrzeb.. *Dzień dobry *Chciałam dowiedzieć się jakie są obecnie dostępne oferty pracy?. -tak poproszę kurczaka w ostrej panierce i do tego czerwone wino -dziękuje a może coś na deser -A co pani proponuje -proponuje roladę truskawkową i do tego duże lody -poproszę -Dziękuje -Ile płace -dwadzieścia pięć rubli -proszę -dziękuje i .. (SL) Dzień dobry, pani przewodnicząca, panie komisarzu, panie urzędujący przewodniczący Carlgren, panie i panowie, jak również widzowie, w tym pochodzący ze Słowenii.. Proszę mi opowiedzieć coś o sobie.. Pliss :) Dzień dobry.. -Dziękuje wezmę tą za 70 rubli.. Natychmiast tłumacz teksty i całe pliki - szybko, dokładnie i bezpiecznie.. czy mogę przyjąć zamówienie?. K: Dobrze, dziękuję.. Jest to sekcja należąca do języka źródłowego.Przetłumacz zdania na język rosyjski.Ona zajmuje się moją młodszą siostrą Anią,która ma 6 lat i chodzi do przedszkola.. Moim ulubionym przedmiotem w szkole była matematyka ponieważ lubię rozwiązywać łatwe zdania.. Nie z tłumacza!. Jaki jest zakres obowiązków opiekunki do dziecka?. Jestem Barbara Nowak.. * Zajmowałam się rodzeństwem.. Moje rodzeństwo które bardzo kocham to trzy starsze siostry i jeden najmłodszy brat.Wpisujemy albo kopiujemy tekst do do górnego pola i klikamy przycisk "Przetłumacz"..

Przedstaw się po niemiecku: Dzień dobry.

Jestem uczennicą czwartej klasy technikum.. W pierwszym tygodniu pracy zdalnej przesłałam na stronę szkoły zeszyt ćwiczeń.Jest do pobrania , ale można wszystko przepisywać do zeszytu.Tym bardziej, że sporą część mieliście już w postaciNa początku z listy dostępnych języków wybieramy język źródłowy, czyli język, z którego tekst chcemy przetłumaczyć.. )Tłumaczenie słowa 'dzien dobry' i wiele innych tłumaczeń na rosyjski - darmowy słownik polsko-rosyjski.. Pokaż odpowiedzi Pozostałe słówka, które się pojawiły podczas tej lekcji: rzeczowniki: der Beruf [beruf] - zawód der .Zobacz 8 odpowiedzi na zadanie: Przetłumacz na język polski .. Szkoła - zapytaj eksperta (911)Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Przetłumacz na język rosyjski.. Przyjechałam do Rosji na dwa miesiące i jest mi potrzebny A: Jaki rodzaj konta chce pani otworzyć?. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. (powitanie) Dobranoc!. Dzień dobry, Ta wiadomość została przetłumaczona za pomocą słownika internetowego.Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. - Bardzo spuchła jej kostka i nie może chodzić.. Polish Dzień dobry!. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Tłumacz.. Moja rodzina składa się z siedmiu osób.. Proszę usiąść.. Polish Dzień dobry!.

Znam też język polski i niemiecki.

Dzień dobry, Ta wiadomość została przetłumaczona za pomocą słownika internetowego.Przetłumacz na język rosyjski.. B: Chcę otworzyć rachunek bieżący A Ma pani jakieś pytania?Tłumaczenie polega na wpisaniu lub skopiowaniu tekstu w okno mTranslatora oraz wskazaniu tekstu źródłowego i oczekiwanego języka przekładu.. Sprawia mi to radość.przetłumacz na jezyk rosyjski na litery nie drukowane -dzień dobry -witamy pana w naszej restauracji.. Jestem opiekunką seniorów.. Dziękuję.. Co się stało?. Poinformuj je o: usytuowanej działce rodziców, prognozie pogody na dany dzień, zapytaj je o propozycje menu na ten dzień.NOWY TŁUMACZ - bab.la.. Dzisiejszy temat lekcji:Ćwiczenia leksykalne - środki masowej informacji.. Następnie wybieramy język docelowy.. Auto-detect Afrikaans Arabski Bułgarski Bengalski Bośniacki Kataloński Czeski Walijski Duński Niemiecki Grecki Angielski Hiszpański Estoński Perski Fiński Filipino Fijian Francuski Irlandzki Gudżarati Hebrajski Hindi Chorwacki Haitański Węgierski Indonezyjski Islandzki Włoski Japoński .Przetłumacz na j. niemiecki: Dzień dobry!. Question from @monika27665 - Gimnazjum - Język rosyjskiPrzetłumacz na język rosyjski Zaprosiłeś przebywające w Łodzi rosyjskie koleżanki na działkę.. Wybrano słownik polsko-rosyjski.. R: Jak się pan dzisiaj czuje?. K: W 2017 roku ukończyłam Technikum Ekonomiczne.Tłumaczenie z polskiego na rosyjski, z dnia 2011-10-03..

W czym mogę pomóc B:Dzień dobry .

Aktualnie dostępne języki to angielski, bułgarski, chiński, czeski, duński, estoński, fiński, francuski, grecki, hiszpański, japoński, litewski, łotewski, niderlandzki, niemiecki, polski, portugalski, .Język rosyjski Szkoła podstawowa rozwiązane Napisz 10 słów po polsku i przetłumacz je na rosyjski przykładowe słowa Dzień dobry Dowidzenia Dziekuję Przepraszam Dom Lampa Szkoła Sukienka Pies Kot (Nie trzeba używać podanych słów) Potrzebuje na jutro daje NAJ .Przetłumacz na język rosyjski - Dzień dobry doktorze!. W szkole jestem 5 godzin po czym idę do domu .W domu jestem 13.40 myje się i jem obiad ,po obiedzie idę na saper ze znajomymi,wracam po godzinie 17,00.Po przyjściu odrabiam lekcje.O 18 jem kolacje, oglądam telewizje do 21.30.Kładę się na łóżko i czytam książkę do 22.40,później idę spać.Dzień dobry drodzy uczniowie !. Aby skopiować tekst z dowolnej aplikacji, zaznacz tekst i prawym przyciskiem wybierz polecenie "Kopiuj", a następnie wskaż kursorem pole tekstowe mTranslatora i w podobny sposób wybierz polecenie .Przetłumacz na język rosyjski.. Cześć!. Wpisujemy, bądź wklejamy, słowo, termin, frazę, zdanie lub cały tekst do okienka znajdującego się po lewej stronie.. Jest przestraszona całą sytuacją .Tłumaczenie polega na wpisaniu lub skopiowaniu tekstu w okno mTranslatora oraz wskazaniu tekstu źródłowego i oczekiwanego języka przekładu..

Z góry bardzo dziękuję A: Dzień dobry.

Przetłumacz: Dzień zaczynam o godzinie 8:00 wstaje ,myje się i jem śniadanie.. Jestem z Polski.. - tak poproszę kurczaka w ostrej panierce i do tego czerwone wino -dziękuje a może coś na deser -A co pani proponuje -proponuje roladę truskawkową i do tego duże lody -poproszę -Dziękuje - Ile płace -dwadzieścia pięć rubli -proszę -dziękuje i zapraszamy ponownie do .Jak jest po rosyjsku dzień dobry - добрый день [dobryj dień] Drogi Użytkowniku!. Pytanie brzmi: Proszę o przetłumaczenie na J.rosyjski :) -Dzień dobry -Dzień dobry -Ile kosztują książki z płytą?-Ta książka kosztuje 80 rubli,a ta 70 rubli.. -Proszę … Proszę o przetłumaczenie na J.rosyjski -Dzień dobry -Dzień dobry -Ile kosztują książki z płytą?Proszę o przetłumaczenie na język rosyjski.. Aby skopiować tekst z dowolnej aplikacji, zaznacz tekst i prawym przyciskiem wybierz polecenie "Kopiuj", a następnie wskaż kursorem pole tekstowe mTranslatora i w podobny sposób wybierz polecenie .przetłumacz na jezyk rosyjski -dzień dobry -witamy pana w naszej restauracji.. Moi rodzice to Tata Stefan i Mama Karolina.. Wyglądało to bardzo groźnie i bardzo się o nią bałam.. Witamy Cię na kolejnej lekcji języka rosyjskiego dla początkujących od Rosyjki.pro.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Przetłumaczy mi ktoś na Język rosyjski ?. - Jak czuje się Twoja koleżanka?. Szkoła - zapytaj eksperta (931)(SL) Dzień dobry, pani przewodnicząca, panie komisarzu, panie urzędujący przewodniczący Carlgren, panie i panowie, jak również widzowie, w tym pochodzący ze Słowenii.. Znam bardzo dobrze.. - Dzień dobry!. Z góry dziękuje za pomoc Rekrutujący: Dzień dobry.. Do widzenia!. Translator.eu tłumaczy na raz 1000 znaków tekstu (tekst średniej długości), jeżeli chcesz przetłumaczyć dłuższy tekst, musisz podzielić .Przekonaj się, dlaczego miliony osób tłumaczą codziennie za pomocą DeepL.. - Podczas wycieczki w górach moja koleżanka zsunęła się ze skały.. PILNE..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt