Test opowieść wigilijna klasa 7

Pobierz

Stracił ukochaną, bo nie mogła znieść jego materializmu.. Odsunął się od rodziny i w ogóle od ludzi.Opowieść wigilijna - trzy najważniejsze pytania Co jest głównym tematem powieści?. (1 pkt) Odwołując się do znajomości całego utworu Charlesa Dickensa, oceń, czy zdania są prawdziwe.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.7.. bohaterowie , genial.ly , genially , klasa 7 , klasa siódma , lektura , opowieść wigilijna , plan wydarzeń , quizizz , szkoła podstawowa.7.. Gdzie główny bohater spędził Wigilię Bożego Narodzenia?. 1) Jak ma na imię główny bohater ?. A. Fezziwig 1. pomocnik Scrooge'a B. Bob Cratchit 2. pierwszy pracodawcaNajbardziej kompletny test z lektury Opowieść wigilijna jaki znajdziesz w sieci.. Jakub Marley był: wspólnikiem Ebenezera.. To odwieczna prawda.. Poniżej znajduje się test z Opowieści wigilijnej, Charlesa Dickensa.. Education.7-8.Opowiesc wigilijna Testy i opracowania lektur pliki uzytkownika fretkafredziu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl Leksykon lektur Dickens Charles John Huffman.pdf, Ebenezer Scrooge.jpgOpowiesc Wigilijna, jednak Charles to po polsku Karol, wiec mysle, ze autor testu wiedzial co pisze ;)sprawdzian z polskiego klasa 7 opowieść wigilijna.pdf (22 KB) Pobierz.. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a?. Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt..

Opowieść wigilijna.

Dodatkowo, Eduelo.pl używa w celach reklamowych plików cookies, które mogą być umieszczane również przez współpracujące z nami firmy zewnętrzne.Pytania i odpowiedzi do lektury Opowieść wigilijna (.. Test składa się z 15 pytań.. Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. Opowieść wigilijna.. Przyporządkuj imiona bohaterów do ich opisów.. Odpowiedz na pytanie z działu: VII - Język polski - Lektury - Opowieść wigilijna Powodzenia!. Test składa się z 12 pytań.. Aby sprawdzić swoją wiedzę na temat książki, zrób szczegółowy test.. Główny bohater był:Test wiedzy z lektury Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Rozwiąż test!Test zawiera 18 pytań.. sprawdzian z polskiego klasa 7 opowiesc wigilijna .. VII-VIII) szkoly podstawowej Lektury obowiazkowe klasa 7-8. sprawdzian z fizyki podzial na rozne klasy zacznij juz teraz nauke z sprawdzian z fizyki oraz.Charles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł.. Rozwiąż test i sprawdź!. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii?. a) Że jeśli Scrooge nie odwiedzi siostry, ona umrze b) Że wkrótce ktoś go zabije c) Nic nie powiedział 6) Ile lat miał Scrooge?.

KLASA 7: "Opowieść wigilijna" - test 2.

Inne quizy ze znajomości lektur znajdziesz TUTAJ.Lektura 7-8 - Opowieść wigilijna, Charles Dickens.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Będą one zapisywane na Twoim urządzeniu.. Klasa 7Każdy może edytować tę pracę, test, który w niej udostępniam, będzie ważny do jutra do 9.45, musicie więc dostosować godziny do swojej klasy.. a) 78 b) 94 c) Nie było podane w książce 7) W jakim mieście .Quiz Opowieść wigilijna - Test.. , Język polski , Reforma 2017 Szkoła podstawowa klasy 4,8 , Zasoby , strona 1 , dlanauczyciela.plEduelo.pl używa plików cookies w celach statystycznych i analitycznych.. Rozpocznij test.. "OPOWIEŚĆ WIGILIJNA" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Może ktoś powie - czar Bożego Narodzenia, historia jednej świątecznej nocy Ebeezera Scrooge'a, samotnego skąpca.. Akcja powieści rozgrywa się: a) w XX wieku b) w XIV wieku c) w XIX wieku d) w XVIII wieku 8.. Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści!. Zapraszamy do sprawdzenia swej wiedzy w quizie o tej lekturze szkolnej.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. 2.Zadanie 7. a) Wróżki b) Duchy c) Mikołaj d) Elfy 4) Jak miała na imię pierwsza zjawa ?Rozpocznij test..

Zwłaszcza naJęzyk Polski (klasa 7.)

Zemsta - Aleksander Fredro 2 - Lekcje | 2 - TestySprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem quizu Eduelo.. Skomentuj.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. Rozwiąż test!Opowieść wigilijna to klasyka literatury i książka, którą warto mieć w swojej domowej biblioteczce i do której warto wracać.. Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej książki?. 49 .. Jan Kochanowski 5 - Lekcje | 5 - Testy Rozwiń .. "Opowieść wigilijna" - sprawdzian wiadomości.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. Warto więc przypomnieć sobie jej najważniejsze treści.. To nie ulegało wątpliwości.. a) długo siedział w kantorze b) zjadł kolację u Freda c) był sternikiem na statku rybackim d) spotkał się z żoną 9.. Wydarzenia przedstawione w Opowieści wigilijnej rozgrywają się w Londynie.. Test ze znajomości lektury Opowieść wigilijna Rząd B Rozwiąż test - odpowiedzi zapisz na karcie odpowiedzi.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Opowieść wigilijna, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Odpowiesz na pytania o autora dzieła, jego głównych bohaterów i czas akcji, a my powiemy ci, czy warto jeszcze raz wrócić do lektury i uzupełnić braki.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens).. a) Pudding b) Indyk c) Barszcz z uszkami 5) Co powiedział trzeci duch?.

"Opowieść wigilijna" to lektura do 7 klasy szkoły podstawowej.

Otocz kółkiem TAK albo NIE.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. Akcja powieści rozgrywa się: a) w Nowym Jorku, b) w Birmingham, c) w Londynie, d) w Chicago.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijna"Opowieść wigilijna" pokazuje, że nie dają.. Jest to jedna z lektur obowiązkowych w klasach 7-8. opowieść wigilijna .. Tak, ale najważniejszym tematem utworu jest PRZEMIANA, jakiej uległ główny bohater.Charles Dickens, "Opowieść wigilijna" , 3 Relacje międzyludzkie , Klasa 7 Nowa edycja , NOWE Słowa na start!. Opowieść wigilijnaa) Bob Cratchit b) Jakub Marley c) Dolly Bantry 4) Jakie jedzenie było opisywane w książce?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt