Jezu to znowu się stało zakochałem się aż mnie coś zabolało tekst

Pobierz

Home Kartki Tapety Dowcipy Życzenia Opisy SMSy Sennik w Kinach Konkursy Filmiki Gry Teledyski Rozmówki Społecz.Tekst piosenki i chwyty na gitarę Jezu to znowu się stało, C G Zakochałem się aż mnie coś zabolało, a F Tylko z daleka jej ciało, C G A sam widok to dla mnie za mało, a F Ona uśmiecha się do mnie, C G Ale czy myśli o mnie?. e a Nie wiem czy sam tego chcę, H7 Lecz nikt tu nie jest winny.. Kocham Cię moimi myślami Całymi dniami i nocami Z Tobą wiąże swe nadzieje A miłość nas rozgrzeje.. Losowe Opisy GG - Fragmenty piosenek.. Tylko z daleka jej ciało, A sam widok to dla mnie za mało.. Kocham Cię moimi myślami Całymi dniami i nocami Z Tobą wiążę swe nadzieje A miłość.. miłość nas rozgrzeje!. Jeden dzień, jedna noc, H7 A w życiu jakby piękniej.. e a Byłem z nią parę chwil, H7 Było tak namiętnie.. Tylko z daleka jej ciało.. Złączymy się w parę jedną,Jezu to znowu się stało Zakochałem się aż mnie coś zabolało, Tylko z daleka jej ciało, A sam widok to dla mnie za mało, Ona uśmiecha się do mnie , Ale czy myśli o mnie,?. W szkole uśmiecha się do mnie, ale gdzie myśli o mnie.. Kto ciekawy tego.. Ona uśmiecha się do mnie, ale czy myśli o mnie?. Kategorie: Miłosne inne.. Kocham Cię moimi myślami, Całymi dniami i nocami.. ".będę gwiazda na Twym niebie,będę zawsze obok Ciebie.. ",, My GoOdIeS, mY gOoDiEs, My GoOdIeS, nOw My .I.Jezu to znowu się stało Zakochałem sie aż mnie coś zabolało, Tylko zdaleka jej ciało, A sam widok to dla mnie za mało, Ona uśmiecha się do mnie , Ale czy myśli o mnie,?.

?CGaF 1.Jezu, to znowu się stało, zakochałem się, aż mnie coś zabolało.

Tego z daleka widziało na sam widok to dla mnie za mało.. Jezu, to znowu się stało Zakochałem się aż mnie coś zabolało Tylko z daleka jej ciało A sam widok to dla mnie za mało Ona uśmiecha się do mnie Ale czy myśli o mnie?. C G 2.Mar 4, 2021Jezu to znowu się stalo mi Tekst piosenki i chwyty na gitarę Chwyty na gitarę Saheer 355 ulubionych Strojenie: klasyczne (E A D G H e) C G Jezu to znowu się stało a F Zakochałem się aż mnie coś zabolało, Tylko z daleka jej ciało, A sam widok to dla mnie za mało, Ona uśmiecha się do mnie, Ale czy myśli o mnie,?. Kocham Cię moimi myślami Całymi dniami i nocami Z Tobą wiążę swe nadzieje A miłość.. miłość nas rozgrzeje!. Ustaw jako bierzący opis GG .. : Kocham cię moimi myślami i całymi dniami i nocami.2.. Tylko z daleka jej ciało, A sam widok to dla mnie za mało.. 2010-11-02, opis gg nadesłał: JackBauer79.. Chodzisz moimi myślami całymi dniami i nocami.. Złączymy się w parę jednąJezu, to znowu się stało Zakochałem się aż mnie coś zabolało Tylko z daleka jej ciało A sam widok to dla mnie za mało Ona uśmiecha się do mnie Ale czy myśli o mnie?. [Verse 1] C G Jezu to znowu się stało Am F Zakochałem się aż mnie coś zabolało, C G Tylko z daleka jej ciało, Am F A sam widok to dla mnie za mało, C G Ona uśmiecha się do mnie , Am F Ale czy myśli o mnie,?.

Myślę, że nie stało się nic.

About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features 2022 .Fragmenty piosenek - Jezu to znowu się stało zakochałem się, aż mnie coś zabolałoOpis w kategorii: Fragmenty piosenek - Jezu to znowu się stało, zakochałam się aż mnie coś zabolało.Miłosne inne - Jezu, to znowu się stało zakochałam się, aż mnie coś zabolało.. ;(Forum; Zgłoś błąd na stronie; .. Jezu, to znowu się stało zakochałam się, aż mnie c.. Kocham Cię moimi myślami Całymi dniami i nocami Z Tobą wiąże swe nadzieje A miłość miłość nas rozgrzeje Złączymy się w parę jedną, Będziemy przykładem miłości na pewno,Tekst piosenki: Jezu to znowu się stało, Zakochałem się aż mnie coś zabolało.. Ona uśmiecha się do mnie, ale czy myśli o mnie?. Kocham Cię moimi myślami, Całymi dniami i nocami.. Lecz gdy odchodzisz zostawiasz Mnie samego, Rzuciłaś mnie dla innego, Jak mogłaś odejść z Tamtym , Ja Teraz płacze, nie jestem taki twardy.. Ref:Kochałem cie moimi myślami, Całymi dniami i nocami, Z Tobą wiązałem Twe nadzieje , I myślałem że miłość nas rozgrzeje.Jezu to znowu się stało zakochałem się aż mnie coś zabolało.. RH+ pewnie znacie z lat młodości?.

e a H7 Myślę, że nie stało się nic.

A sam widok to dla mnie za mało.. Tekst w kategorii: » Wierszyki i poezja miłosnaTekst piosenki: Jezu to znowu się stało, Zakochałem się aż mnie coś zabolało.. Poprzedni Opis tak jak krew napędza serce tak V-POWER moje tłoki .Jezu to znowu się stało Zakochałem sie aż mnie coś zabolało, Tylko zdaleka jej ciało, A sam widok to dla mnie za mało, Ona uśmiecha się do mnie , Ale czy myśli o mnie.. e a A teraz jestem tu, ludzi tłum, H7 A myśli takie dziwne.. 2.Jezu To znowu się stało, zakochałem się, aż mnie coś zabolało Tylko z daleka jej ciało, a sam widok to dla mnie za mało Ona uśmiecha się do mnie, ale czy myśli o mnie Kocham Cię moimi myślami, całymi.A miłość miłość nas rozgrzeje.. a F Kocham Cię moimi myślami, C G Całymi dniami i nocami, a F Z Tobą wiąże swe nadzieje, C G A miłość nas rozgrzeje, a FJezu To Znowu Się Stało Zakochałem Śie Aż Mnie Coś Zabolało .. Ona uśmiecha się do mnie, ale czy myśli o mnie?. Jezu to znowu się stało a F Zakochałem się aż mnie coś zabolało, C G Tylko z daleka jej ciało, a F A sam widok to dla mnie za mało, C G Ona uśmiecha się do mnie, a F Ale czy myśli o mnie?. Złączymy się w pare jedną, Będziemy przykładem miłości napewno, Chcę byś była moją jedyną .O najlepszych i najgorszych tekstach piosenek pisze Jacek Antczak.. Z Tobą wiążę swe nadzieje, A miłość… miłość nas rozgrzeje Złączymy się w parę jednąChcę byś była moją jedyną, Chcę żyć dla Ciebie i pić z Tobą wino, Zrobiłaś pierwszy krok zbliżyłaś się i stało się to..

Z Tobą wiązałem C a G Ref.Fragmenty piosenek - Jezu to znowu się stało zakochałem się, aż mnie coś zabolało.

Złączymy się w parę jednąI.Jezu to znowu się stało Zakochałem się aż mnie coś zabolało, Tylko z daleka jej ciało, A sam widok to dla mnie za mało, Ona uśmiecha się do mnie , Ale czy myśli o mnie,?. Roze milosci najczesciej przyjmuje sie na grobach.. Ref:Kocham Cię moimi myślami Całymi dniami i nocami Z Tobą wiąże swe nadzieje A miłość miłość nas rozgrzeje II.. [Chorus] C G Kocham Cię moimi myślami Am F Całymi dniami i nocami C G Z Tobą wiąże swe nadzieje Am F A .e a 1.. Z Tobą wiąże swe nadzieje, a miłość nas rozgrzeje.. Kocham Cię moimi myślami a F Całymi dniami i nocami C G Z Tobą wiąże swe nadzieje a F A miłość… miłość nas rozgrzeje!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt