Test online z języka niemieckiego

Pobierz

Quiz z działu Niemiecki czeka na Ciebie!Testy poziomujące z języka niemieckiego.. Baza zawiera ponad 500 zestawów ćwiczeń (ponad 5000 zdań i przykładów) podzielonych na kategorie gramatyczne.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZegary - test z języka niemieckiego!. Zachęcamy do rozwiązania przygotowanych przez nasz zespół testów poziomujących, które pomogą Ci określić, od czego zacząć przygodę z einfach so!Próbny egzamin ósmoklasisty z niemieckiego, 19 marca 2021.. Strona do swojego funkcjonowania wykorzystuje pliki cookies.Ucz się skutecznie języka niemieckiego - bezpłatnie.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu administrowania serwisem, poprawy jakości świadczonych .Ćwiczenia online z gramatyki i słownictwa niemieckiego.. Dowiedz się, na jakim poziomie zaawansowania jesteś oraz który egzamin będzie dla Ciebie właściwy.. Powodzenia w nauce języka niemieckiego.Język niemiecki - poziom podstawowy (20 pytań) Zapraszamy do wypełnienia krótkiego testu językowego online, dzięki któremu nauczysz się sprawnie rozwiązywać zadania, które są obecnie elementem profesjonalnej rekrutacji w międzynarodowych firmach.Test sprawdzający twoją wiedzę z liczb języka niemieckiego.. Przy każdym pytaniu znajdziesz 3 odpowiedzi do wyboru, a musisz wybrać 1 prawidłową.Quizy Niemiecki - sprawdź największą bazę quizów o tematyce Niemiecki..

Wypełnij test online z języka niemieckiego.

Liczba zadań: 14.. Zestawy pytań są skomponowane tak, by możliwie skutecznie sprawdzić wiedzę .Dostępne testy z niemieckiego: Test z niemieckiego, matura 2021, maj - rozszerzony.. Liczby - Zahlen - Test pisowni.. Rozwiąż darmowy test, który sprawdzi Twoją znajomość języka obcego.. Naucz się słownictwa i wymowy.. > uni-saarland.de - test kwalifikacyjny .Testy z języka niemieckiego.. Niemiecki - Testy pisowni słówek.. Liczba zdających: 4993 (LO: 3790, technikum: 1203).. > klett.de - test online polegający na uzupełnieniu luk w pięciu tekstach, moim zdaniem mało ciekawy, ale może się przydać jako dodatkowe ćwiczenie.. Formuła od 2015.. Rozpocznij testJęzyk niemiecki - egzamin gimnazjalny Arkusze.pl to strona, na której znajdziesz arkusze maturalne oraz egzaminacyjne, a także inne pomoce edukacyjne.. Sprawdź swój poziom językowy!. Poniżej wymieniliśmy także różne ćwiczenia z gramatyki języka niemieckiego i zamieściliśmy link do testów kwalifikujących.. W pierwszej kolejności sprawdź swój poziom rozwiązując test, na który składa się 40 pytań na różnym poziomie trudności - od najłatwiejszych do trudniejszych.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies..

Interesuje Cię nauka języka niemieckiego?

Zapraszamy na cykl webinarów o komunikacji z psycholożką Katarzyną Świecą i o nauczaniu oraz uczeniu się kooperatywnym z ekspertką Anną Abramczyk.Poniżej przygotowaliśmy test kwalifikujący, który wskaże Twój poziom.. 7 pytań Język niemiecki biedronaa.. Bez niemieckich znaków!. W Structurze realizujemy zajęcia zgodnie ze skalą Rady Europy.. Każdy z czterech testów po 12-20 pytań bazuje na poprzednim.Język niemiecki - Zaimki dzierżawcze - test - Uzupełnij luki odpowiednim zaimkiem dzierżawczym.. Niemiecki dla dzieci.. Wynik otrzymacie natychmiast - dokładnie co do procenta i razem z korektą.. Przejrzyj nasze testy i zmierz się z nowym gramatycznym wyzwaniem.. Idealne narzędzie dla każdego, kto chce pogłębiać znajomość podstawowego słownictwa.Język niemiecki - powitania; Język niemiecki - powitania, test z języka niemieckiego.. Kurs języka niemieckiego dla początkujących z podstawami.. Przedstawiamy bazę interaktywnych ćwiczeń online z języka niemieckiego.. Więcej ćwiczeń dla Czas zegarowy - język niemiecki: 0496.. Matura z niemieckiego, 14 maja 2021 - poziom rozszerzony.. Wybierz testy językowe z angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego lub włoskiego i sprawdź jakie fiszki pomogą Ci w dalszej nauce!Testy poziomujące z pozostałych języków..

...Darmowe testy językowe online.

Dla zalogowanych użytkowników oferujemy śledzenie historii rozwiązywania ćwiczeń.. Test z niemieckiego, matura 2021 - rozszerzony (próbna) Test z niemieckiego, matura 2021 - dwujęzyczny (próbna)Liczby - Zahlen - Test pisowni - SuperKid.. Po prostu kliknij poziom, który Cię interesuje i wypróbuj:Rozwiąż krótki, darmowy test, który sprawdzi Twoją znajomość języka obcego.. Nasz test pokaże obecny poziom języka niemieckiego według Common European Framework for Languages (skala poziomów Rady Europy): początkujący (A1 lub A2), średniozaawansowany (B1 i B2), zaawansowany .Wykonaj bezpłatny test niemieckiego online.. Do uzyskania: 55 punktów.. Rozwiązuj quizy, testy, głosowania lub stwórz swoje własne.. Jeśli nie znasz odpowiedzi, przejdź do kolejnego pytania.Test kwalifikacyjny.. Rozpocznij test.Quiz z niemieckich słówek: Niemiecko-polski.. Poza angielskim na naszej stronie dostępne są: test poziomujący z języka niemieckiego, test poziomujący z języka włoskiego, test poziomujący z języka hiszpańskiego oraz test poziomujący z języka francuskiego.. Od razu będziecie wiedzieć, jaki poziom jest dla Was odpowiedni.. Jak dobry jest Wasz niemiecki?. Jeżeli uczyłeś się języka w innych miejscach, nie jest powiedziane, że poziomy będą .Test z języka niemieckiego..

- Darmowe testy online.

16 pytań Język niemiecki nata452.. Dowiedz się, na jakim poziomie zaawansowania jesteś.Testy z języka niemieckiego: Poświęciłeś czas na naukę języka niemieckiego i chcesz sprawdzić swoje postępy?. Na ekranie wyświetli się niemieckie słówko, dla ktorego musisz z podanych czterech opcji wybrać właściwą odpowiedź.. Przed zapisaniem się na kurs, sugerujemy wypełnienie testu znajomości języka niemieckiego, który umożliwi Ci wybranie właściwej grupy.. Możesz go wypełnić zarówno online jak i osobiście w naszej szkole!. Lista ćwiczeń.. Liczba pytań: 46.. Wykonaj test!. Poznaj znaczenie najczęściej używanych niemieckich wyrazów z różnych dziedzin.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Ćwiczenia z niemieckiego - czas zegarowy.. Jak dobrze znasz niemiecki?. Wybierz .Język niemiecki Dołącz do nas w każdą środę!. Pomocne dla użytkownika.Jeżeli chcesz sprawdzić swoją znajomość języka/matematyki, rozwiąż test, a następnie pozostaw adres e-mail i numer telefonu.. Ponad 50.000 ćwiczeń online z gramatyki i słownictwa niemieckiego; Ponad 800 godzin interaktywnego kursu języka niemieckiego online; Ćwiczenia zgodne z europejskim systemem opisu kształcenia językowego (CEFR) i uporządkowane według podręcznikówTesty maturalne z niemieckiego (online) Sprawdź się w testach maturalnych .. poziom: rok: Test z niemieckiego, matura 2021, maj - rozszerzony.. Proszę nie używać słownika i odpowiadać spontanicznie.. Test z niemieckiego, matura 2021 maj - podstawowy.. Lista ćwiczeń z Liczebniki.. Kurs języka niemieckiego dla początkujących.. Do testów możesz powracać systematycznie, dopóki nie osiągniesz stuprocentowej poprawności odpowiedzi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt