Plan dnia po niemiecku z godzinami

Pobierz

Kierując się zasadą, że zbyt duża porcja materiału nie wpływa pozytywnie na naszą motywację, pozwoliłam sobie zaprezentować Wam dzisiaj jedynie pewną część materiału.Musze napisac na niemca opis dnia, oto tekst po polsku: "Wstaje o 6.45 i ide sie myć, o 7 jem sniadanie.. Jem kolację o 20.. Między 16-17 pomagam w domu.. :) Wstaję o godzinie 6::30. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Idę spać o 22.Przykłady użycia - "godzinami" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Po obiedzie mam czas wolny.. O 7:00 godziny jem śniadanie.. mam wielką prośbe :< Potrzebuje plan dnia napisany w 5-6 zdaniach po Niemiecku z Godzinami i odrazu jak sie czyta te godziny .. Później mam trening.. O godzinie 7:00 jem sniadanie.. Najlepszym pomysłem na początek będzie opis dnia po niemiecku .1.Ich stehe um 7 Uhr auf.. CZekam na autobus wracam do domu.Gdy zjem obiad ide rodzicom pomoc w pracach w gospdarstwie.. Potem idę się ubrać i umyć.. w szkole jestem od 7:30 do 13.. O 18 odrabiam lekcje.. Albo poprawnie przetłumaczyć: 1.. (o 14,30 jem obiad)Opisz swój dzień w czasie przeszłym Perfekt po niemiecku?. O godzinie 7:40 jadę do szkoły .O 15:15 wychodze ze szkoły i wracam do domu .O 16 jem obiad Następnie odrabiam lekcję i uczę się .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

Opis dnia z godzinami.

Moi rodzice przyjdą o godzinie dziesiątej.). Przydają one się na każdym kroku, na przykład w planie lekcji, określaniu swoich planów na najbliższe dni, lub podawaniu daty po niemiecku.. Po polsku: Zaczynam dzień od ciężkiego wstania.. Przychodze do domu zazywam kapiel i wchodze na komputer lub ide spotkac sie z znajomymi.. O której godzinie?. 2011-04-18 20:18:15; Pomocy!Pomożecie mi napisać plan dnia po niemiecku?. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Kiedy to zrobię idę do kuchni zrobić sobie śniadanie.. 2015-04-28 18:28:18; Opisz DŁUGO swój poprzedni dzień po niemiecku i polsku 2016-09-29 15:22:08; Opisz mój dzień po .Opis dnia w języku niemieckim GODZINY PO NIEMIECKU dnia - niemiecki .. Najczesciej na sniadanie jem kanapke z serem, jogurt i pije szklanke mleka.. Polish robić plan dnia.. Od 16 do 17 odrabiam lekcje 8. od 18 do 20 spotykam sie z przyjaciolmi 9. o 22 myje zeby 10. o 22:30 idę spać .Opis dnia po niemiecku - wzór.. Następnie robię prace domowe i pomagam rodzicom.. 2011-06-02 15:21:51; Opisz dzień jakiegoś sportowca po Niemiecku (10zdań 1 kl. gimnazjum) 2016-03-06 13:53:08; Opisz swój dzień po niemiecku w 20 zdaniach !. ĆwiczeniaPrzydatne zwroty - przebieg dnia.. Polish Okres półtrwania w fazie eliminacji u pacjentów waha się od 4, 7 do 13, 2 godzin .Podawanie godziny po niemiecku Godziny po niemiecku określamy takim samym sposobem jak w Polsce, tzn. tak jak na tarczy zegarowej..

Dni tygodnia po niemiecku.

1 kwietnia 2015 admin Podstawy niemieckiego.. Dlatego tak ważne jest, aby operować porami dnia w języku niemieckim.Opis dnia po niemiecku !. open_in_new Link do źródła .Tutaj nauczysz się słownictwa związanego z określaniem czasu.. Dni tygodnia po niemiecku są postawą o której należy pamiętać ucząc się niemieckiego.. Przydają one się na .Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa godzina w słowniku online PONS!. Polish aby zapewnić właściwe wdrożenie systemu monitorowania bezpieczeństwa leków / planPrzykłady użycia - "plan dnia" po niemiecku.. Ze szkoły wracam o 14 i ide jesc obiad, o 15 ide na dwor z kolegami, po powrocie do domu ide odrabiac lekcje potem gram na komputerze i oglądam tv, o 20.45 ide na praktyki.. Każda lekcja jest z audio/video i dzięki temu osłuchujesz się z wymową niemiecką.Przykład opisu dnia po angielsku z tłumaczeniem Opis dnia po angielsku - wzór.. O której godzinie przyjdzie twój brat?). Jak wyznaczyć datę?. Wtedy idę zjeść do mojego pokoju.. O 20:00 jem kolację i idę z psem na spacer.. O godzinie 6:45 idę się myć.. Na obiad najchetniej jem zupe pomidorowa, a na drugie danie ziemniaki, mieso i salatke.. Po zajeciach wracam o domu.. coś w stylu: wstaję o 6:00. o 7:00 mam autobus.. dreizehn Uhr = ein Uhr = pierwsza (czyli 13) vierzehn Uhr = zwei Uhr = druga (14) fünfzehn Uhr = drei Uhr = trzecia (15) sechzehn Uhr = vier Uhr = czwarta (16) siebzehn Uhr = fünf Uhr = piąta (17)Opis dnia po niemiecku - ucz się z Fiszkoteką Jeśli opanowałeś już podstawowe słownictwo i gramatykę niemiecką najwyższy czas, aby spróbować swoich sił w tworzeniu krótkich opisów..

Podawanie godziny po niemiecku - sposób oficjalny.

Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Tutaj znajdziesz odpowiedzi między innymi na te pytania.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Inne zwroty związane z godzinami po niemiecku: Um wieviel Uhr?. Pomoże ktoś z niemieckim?. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Należy pamiętać, że dni tygodnia po niemiecku, jak większość wyrazów tego typu, zapisujemy wielką literą.Opis dnia po niemiecku z godzinami.. Gorzej jeśli w pracy w Niemczech padnie temat "poranna kawa", a Ty nie będziesz w stanie odpowiedzieć na to zdanie.. Około 21 biorę prysznic, ubieram pidżamę i idę spać.. O 7:20 ubieram sie .. Sniadanie jem o 7:30 4. w szkole jestem od 8 do 15 5. o 15 idę do domu 6. o 15:30 jem obiad 7.. - Jest za osiemnaście siódma po południu.. o godzinie 24 ide spac.Czesc!. I wake up and make myself a nutritious breakfast.Dni tygodnia po niemiecku są postawą o której należy pamiętać ucząc się niemieckiego.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Obiad mam o 15:15. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. TŁUMACZENIE: Wstaje o 6:40..

Jak mówi się godziny po niemiecku?

Später gehe ich ins Bad, um mir die Zähne zu putzen.Schodze do kuchni i jem sniadanie.Autobus mam o godzinie 6.45.. "Przydatność 50% Przebieg dnia po niemiecku i jego tłumaczenie.. 84% Napisz list do koleżanki lub kolegi w Niemczech i przedstaw w nim swoje plany na najbliższą .Gdy tylko wstaniemy z łóżka, myślimy o tym, że jest rano i trzeba iść do pracy.. Błagam o pomoc :?Plan dnia po niemiecku na poziomie 1 gimnazjum !. O 7.45 ide do szkoły.. Wówczas czytam książki, oglądam TV, gram na komputerze albo idę na długi spacer.. Tym razem zajmiemy się zwrotami związanymi z opisem przebiegu dnia.. Czytaj więcej.. Ten sposób jest prostszy.Na godziny po niemiecku od 13 do 24 możemy mówić pierwsza, druga tak samo jak w j. polskim.. Wstaję o siódmej 2.. Po tym wszystkim mogę już iść po koleżanki i z nimi .Przykłady użycia - "plan" po niemiecku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Do szkoły wychodze o 7.20.. Lekcje zaczynam o 8 i mam przewaznie do 15.05.. O 15 jem obiad..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt