Wiersze romantyczne dla niej

Pobierz

Jesteś dla mnie najważniejszy na każdym kroku.. Bądź zawsze szczęśliwy i wyrozumiały.. I na uszko dyskretnie Ci szepnę: Dzień dobry piękna.. wstaje nowy dzień.. Serce moje kocha Twoje.. na lepszy go zmień.Sep 29, 2020Wiersze miłosne dla niej "Amalia" Najpiękniejsza jako anioł z raju, Najpiękniejsza nad wszystkie dziewica; Wzrok jej luby jako słońce w maju, Odstrzelone od modrych wód lica.. Nigdy tak mocno nie kochałam Nigdy się tak nikim nie przejmowałam Teraz dotknęła mnie kropla prawdziwej miłościMay 9, 2021Życzenia miłosne to sprawa bardzo osobista i intymna, a zatem ich forma i treść zależą wyłącznie od nadawcy.. Zanim zaśniesz .1 day agoSep 2, 2020May 15, 2021 Pójdziemy cisi, zamyśleni, Wśród złotych przymgleń i promieni, pójdziemy wolno alejami, pomiędzy drzewa, cisi, sami.. Jest dla mnie deszczem w mrocznej mgle.. Autor: Arkadiusz Sikorski.Wierszyki na dzień dobry dla niej i dla niego Kawa, kawusia - najlepsza na świecie, pomaga mężczyźnie - pomaga kobiecie.. Pocałunek jej, ach.Lecz moja miłość nigdy nie zginie.. Serdeczności serdeczności niechaj w sercach radość gości i zaduma co dobrego wnieść do roku następnego Tę kołderkę z pieszczotami okraszoną wierszykami Twoją buzię zamyśloną łezką szczęścia ozdobioną i nadzieję, że….jesteś dla mnie snem i jawą jesteś dla mnie czarną kawą w moim sercu sie ukryłeś zawsze jesteś bedziesz byłeś śnię o tobie w nocy marzę o tobie w dzień w tobie szukam pomocy a ty zakochany w niej pewne małe serduszko bardzo cie kochało ale twoje niewierne ciągle je zdradzało Kocham ciebie- Twoje oczy..

Najpiękniejsze wiersze o miłości.

Życzę Ci słońca na każdym niebie, smaku, zapachu w codziennym chlebie, ptaków, motyli i chwil radosnych,Wyśniony dobry Nowy Rok.. Świeca dogasa, czas nudnie płynie, A moja miłość trwa i nie ginie!. Zegar już północ wolno wybija, Lecz moja miłość ciągle nie mija.. Bo ja Kocham Ciebie całą.. Chciałabym, aby nigdy nie zabrakło Ci miłości najważniejszych osób w Twoim życiu.. A kiedy Cię nie ma, to płacze, a nie się śmieje.Życzenia na imieniny.. Mapa witryny.. Wiersze dla niej - Piękne Wiersze Romantyczne Wiersze dla niej Wybacz wszystko co złego zrobiłem Lecz żyć przy Tobie się nauczyłem Odejść juz dzisiaj od Ciebie nie mogę Bo mi za bardzo zależy na.Wierszyki dla niej.. Upajam się każdym twoim słowem Każdym twoim uśmiechem Ty jesteś moim Słońcem A ja chcę być twoim niebem!. Wstajesz raniutko taka rozbita, a po wypiciu?. Wiersze na dobranoc.. Jak powiedziałem tak zrobić chcę.. Jesteś słońcem na niebie i gwiazdką o zmroku.. Wiec swym uśmiechem.. Bardzo duży zbiór - życzenia na dobarnoc, SMSy, wierszyki.. Esemeska do podusi, by Twój sen był milusi, żeby Ci się dobre elfy śniły i ciemną noc Ci rozjaśniły..

Dla drogiego mojego: wiersze imieninowe, życzenia z okazji imienin w walentynki, fantastyczne SMSy dla niego na imieniny.Feb 14, 2022Piękne Wiersze Romantyczne .

A Twe oczy ukazują świat, który uczy: Żyć, wierzyć, kochać i trwać w miłości.. Dla Ciebie żyję ja.. Wiersze dla niego.. Życzenia takie można przesłać w formie kartki internetowej, SMS-em itp. lub złożyć osobiście właściwie bez okazji (miłość nie zna ograniczeń!).. Jesteś dla mnie wszystkim:Kocham kolor Twoich oczu.. Dla Ciebie płynie ma łza.. Wiersze dla niej.. Dla Ciebie serce me drży.. którą związani jesteśmy w wierności.. Wiersze dla niego.. Kocham usmiech Twój uroczy.Jun 12, 2021Feb 15, 2022Dec 23, 2020Chciałbym wyrazić przez tysiąc słów, powiem tylko: kocham cię, słodkich snów.. Gałązki ku nam zwisać będą, narcyzy piąć się srebrną grzędą i padnie biały kwiat lipowy na rozkochane nasze głowy.. Ocena użytkowników: / 44.. Słonko już dawno wstało.. Kocham Twoja rączkę małą.. Strona 40 z 666.Dec 7, 2021aby każdy dzień był dla Ciebie niezapomnianą przygodą i powodem do zadowolenia.. Kocham kolor Twoich włosów.. Wyślij gotowy wiersz na imieniny.. Kategoria: Najpiękniejsze wyznania miłosne.. Wszystko dla Ciebie, Dam nawet siebie Ja i Ty, Razem - my!i róże śliczne, i powoje całować będą włosy twoje.. Szukaj w tej witrynie.. Więc dzień dobry powiedzieć by wypadało.. Gdy jesteś przy mnie - cały świat promienieje.. Bo Miłością mą jesteś Ty.. Ty napełniasz myśli moje.. Z Tobą czuję się jak w niebie, bo ja kocham tylko Ciebie.. Delikatnych jak Twój dotyk, pięknych jak Twoje oczy i słodkich jak Twój uśmiech snów życzę Ci tej i każdej następnej nocy.. I oby nigdy nie opuszczał Cię dobry nastrój.. Wiersze milosne.. Piosenki Milosne.. Najpiękniejsze wiersze o miłości.. - nie ta kobieta.. Żwawa,.Jesteś dla mnie wszystkim, czego chcę.. Tylko Ciebie kocham, tylko z Tobą pragnę żyć, tylko Twoje szczęścieZ najpiękniejszych dni, Twój obraz mi się śni..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt