Test z lektury ania z zielonego wzgórza klasa 5 z odpowiedziami

Pobierz

Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" toczy się: A. w Anglii C. w Kanadzie B. w Szkocji D. w Stanach Zjednoczonych 2.. .Sprawdź, co zapamiętałeś z książki Lucy Maud Montgomery "Ania z Zielonego Wzgórza".. a) ponieważ przez Anię Diana spadła z drzewa, b) bo Ania upiła Dianę, c) dziewczynki pokłóciły się o Gilberta.Upewnij się, czy nie ma odpowiedzi na Twój problem na stronach Pomocy oraz w naszym Forum.W takim przypadku prosimy o kontakt z nami » Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej »TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt. "ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA" L. M. MONTGOMERY Uczniu, przeczytaj dokładnie test, zastanów się i odpowiedz na pytania.. Z którym przedmiotem Ania radziła sobie najsłabiej?. Rozwiąż test!Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" .. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 12) Dlaczego Ania nie mogła przyjaźnić się z Dianą?. Ania z Zielonego Wzgórza.. Urodziła się w Bolinbroke w Nowej Szkocji.. Dorota 5 lat temu.. Ania (Megan Follows) jest sierotą przygarniętą przez Mateusza (Richard Farnsworth) i Marylę Cuthbert (Colleen Dewhurst), którzy mylnie spodziewają się, iż jest ona chłopcem potrzebnym do pracy na farmieAnia z Zielonego Wzgórza Lektura dla klasy V Rozwiąż test » Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu..

Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz wrócić do podanego fragmentu i znaleźć tam potrzebne Ci .Ania z Zielonego wzgórza - Testy - Dojrzewamy.pl.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. Rozwiąż test i sprawdź się, na ile ją pamiętasz.Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. Rozwiąż test i sprawdź jak dobrze znasz fabułę książki.. a. rodzeństwem, b. sąsiadami, c. znajomymi, d. przyjaciółmi.. Dorota.. Rozwiąż test!Test znajomości "Ani z Zielonego Wzgórza" dla klasy VI Powinien być łatwy dla tych ,którzy przeczytali.. Ania w wieku trzech miesięcy została sierotą.. Test: Czas akcji powieści o Ani Shirley możemy datować na: a) nie można określić czasu akcji .. Kim byli dla siebie Maryla i Mateusz Cuthbert?. Powieść "Ania z Zielonego Wzgórza" ukazała się w roku: a) 1908 b) 1882 c) 1898 d) 1901Zobacz quiz: Ania z Zielonego Wzgórza.. Została zachowana oryginalna pisownia autora.. 2.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. test dodany 11 lat temu przez karolina1708.. Część VIII popularność: 323 dodał: bodzia .. answer choicesANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA Tytuł oryginału "Anne of Green Gables" Tłumaczyła z j ęzyka angielskiego R. Bernsteinowa ..

Test z Ani z Zielonego wzgórza składa się z 18 pytań o różnym poziomie trudności.

Geografia - Ziemia we Wszechświecie.. Uważnie przeczytaj pytania, odpowiedź wpisz pod pytaniem w wykropkowane miejsce.. Nauczyciel wita się z klasą i sprawdza obecność 2.. Ania z Zielonego Wzgórza - test z lektury DRAFT.. Kamienie na szaniec popularność: 165 dodał: BigBoss40: Synonimy w języku polskim.. 36 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: TEST!. Question 1Środki dydaktyczne: tekst lektury Ania z Zielonego Wzgórza, wydrukowane cytaty z książki, notatki własne, w razie potrzeby dostępne słowniki Przebieg lekcji: 1. a) J.K. Rowling b) Lucy Maud Montgomery c) Clive Staples Lewis 2) Mateusz Cuthbert zdziwił się, gdy zobaczył Anię na stacji w Bright River, ponieważ a) przyjechał po chłopca b) jej pociąg przyjechał za wcześnie c) dziewczynka miała tylko 11 lat 3) Ania chciała, aby nazywano ją a) Kordelią b) Kornelią c) Karoliną 4) Najlepszą .Oficjalna witryna internetowa szkoły w Olesznie od lat związanej z historią i tradycjami Armii Krajowej.. Zapraszamy!. Co spowodowało, że mama Diany zabroniła dziewczynkom spotykać się ?Przykładowe pytania z lektury.. Powieść rozpoczyna się na samym początku czerwca w słoneczne popołudnie, gdy o wpół do czwartej Małgorzata Linde dostrzega jadącego na wozie Mateusza Cuthberta.This quiz is incomplete!. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?.

Miłego rozwiązywania!Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".

bardzo szybki i ciekawy teścik mam nadzieje że w szkole pójdzie mi tak samo dobrze jak tu mam 10/10"Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery - czytanie ze zrozumieniem.. Pytanie: Co było marzeniem Ani przed przybyciem na Zielone Wzgórze?. ZapraszamyTest ze znajomosci lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Proszę o odpowiedzi do tego testu z góry thx ^^ Ania z Zielonego Wzgórza - test ze znajomości lektury 1.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:GRUPA A (IMIĘ I NAZWISKO) Kartkówka sprawdzająca poziom wiedzy o lekturze "Ania z Zielonego Wzgórza" Drogi uczniu!. Quiz, który przeglądasz jest częścią serii.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Ania z Zielonego Wzgórza to powieść kanadyjskiej pisarki Lucy Maud Montgomery.. Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. 9475 .. 12/20 Jak ja to miałam chyba w 5 klasie .. "Ania z Zielonego Wzgórza" L. M. Montgomery to lektura, która cieszy się niesłabnącą popularnością.. jjukasz123.. Test składa się z 12 pytań.. ta lektura jest do 5 klasy a ja włąśnie chodzę do 5 klasy ja nie wiedziałąm ostatniego!Test ze znajomości lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" Odpowiedz lub podkreśl właściwą odpowiedź..

Tagi dla tego testu: szkoła, lektury1) Jak nazywa się autorka powieści ?

Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Nie musi ona być podana w formie zdania, najważniejsze żeby była trafna.Ania z Zielonego Wzgórza | Inne lektury • streszczenie • opracowanie • bohaterowie • test.. Jej rodzice, Walter i Betty, byli nauczycielami.. ,, Ania z Zielonego Wzgórza '' 2010-01-10 18:08:28; Ania z Zielonego Wzgórza (Pytania) 2011-04-18 16:48:01; czy ktoś chce odpowiedzi na pytania z lektury ania z zielonego wzgórza lub innej lektury z 5 kl?. Traktowano ją jak przedmiot, który można zawsze oddać.. ZDUMIENIE PANI MAŁGORZATY LINDE Dworek pani Małgorzaty Linde stał w tym wła śnie miejscu, gdzie wielki go ściniec,Akcja powieści "Ania z Zielonego Wzgórza rozgrywa się w II połowie XIX wieku.Dzięki lekturze kolejnych tomów powieści z serii o Ani Shirley można wywnioskować, że opisane wydarzenia przypadają na lata .. W każdym zadaniu tylko jedna odpowiedź jest poprawna.. 3.Ania Shirley to główna bohaterka powieści Lucy Maud Montgomery pt. " Ania z Zielonego Wzgórza".. POWODZENIA!. Akcja rozgrywa się w 1908 roku na kanadyjskiej wyspie Prince Edward.. Napisz do nas.. Trafiała do różnych ludzi.. 2010-03-02 20:50:12; Macie jakies pytania do lektury " Ania z zielonego wzgórza " 2012-10-11 19:03:11Plik TEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY pt Ania z Zielonego Wzgórza = z odpowiedziami.doc na koncie użytkownika poczta.anka • folder Ania z Zielonego Wzgórza • Data dodania: 4 maj 2012Film oparty na klasycznej powieści L.M.. Przeczytaj dokładnie tekst i odpowiedz na poniższe pytania..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt