Czekać z niecierpliwością niemiecki

Pobierz

Przykłady użyciaz niecierpliwością oczekiwać {czasownik niedokonany} volume_up 1.. Pozostało znaków: 500 196; 197; 198 .Liceum » Język niemiecki.. Zgłoś nadużycie.. Z niecierpliwością czekamy na występ, Emma.. jak np jest zdanie I ____ the dog out to skąd mam wiedzieć czy wspisać np am taking czy will take 2022-06-05 15:11:38; Jaka wiedzą zdobyło podczas gier komputerowych, dzieci wykorzystały podczas walki z potworem.magiczne drzewo Olbrzym 2022-06-04 21:56:15; Ortografia pomoże ktoś 2022-05-30 11:38:26 |Rozprawka Proszę szybko o pomoc| Czy twoim .Czekam z niecierpliwością ".. DE volume_up Erwartungen volume_up oczekiwany {przym.. Glosbe wykorzystuje pliki cookies dla zapewnienia optymalnej obsługi Użytkownika.W porządku, ja czekać z niecierpliwościądo widzenia ciebie następny czwartek.. PL uzbroić się w cierpliwość {czasownik zwrotny} volume_up 1. przenośny uzbroić się w cierpliwość (też: czekać cierpliwie) volume_up sich gedulden {czas.. HOME ⇒ Angielski ⇒ .. oczekiwać (z niecierpliwością), nie móc si .. [luk 'fɔ:wəd tu] bardzo na coś czekać, oczekiwać z niecierpliwością.sweat czasownik + out particle = czekać z niecierpliwością.. czasownik.. ), entgegensehen (einer Sache), (cierpliwie) sich gedulden; (długo, z utęsknieniem) (entgegen)harren (einer Sache, jds); czekam na to z niecierpliwością/z napięciem ich warte darauf gespannt; trzeba czekać es bleibt zu warten; czekam na okazję ich warte auf eine passende .Tłumaczenia dla hasła " będę czekać z niecierpliwością " w polsko » angielski słowniku (Przełącz na angielsko » polski ) Pokaż podsumowanie wszystkich trafnych wyników..

Czekam z niecierpliwością, panie prezydencie.

Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa czekać z niecierpliwością i dodaj je do swoich fiszek.. "czegoś" z niecierpliwością oczekiwać (też: cieszyć się na, nie móc się doczekać) volume_up look forward to {czas.}. I. czasownik nieprzechodni II.. I. przyimek II.. Zadanie jest zamknięte.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-niemiecki słowa czekać z utesknieniem w słowniku online PONS!. Z niecierpliwością czekamy na Twój przyjazd do Londynu.. HOME ⇒ Angielski ⇒ Słownik ang-pol.. more_vertAby skopiować tekst z dowolnej aplikacji, zaznacz tekst i prawym przyciskiem wybierz polecenie "Kopiuj", a następnie wskaż kursorem pole tekstowe mTranslatora i w podobny sposób wybierz polecenie "Wklej".. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Tłumaczenia w kontekście hasła "Obecnie z niecierpliwością czekam" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Obecnie z niecierpliwością czekam na możliwość współpracy z państwami członkowskimi w celu zadbania o prawidłowe wdrażanie i egzekwowanie przedmiotowej dyrektywy w całej UE.Tłumaczenie "z niecierpliwością" na niemiecki.. Europarl8.Szybka nauka jezyków online: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, ukraiński.. Panie Data, czekam z niecierpliwością na pański kolejny koncert.. Treść zadania.. Słownik polsko-angielski i angielsko-polski z wymową lektora i transkrypcją fonetyczną Szukaj..

z niecierpliwością = anxiously.

partykuła ź rzeczownik ż rzeczownik z-ca z d. z o.o. sp.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.warten (na coś, kogoś auf etw., jdn), (spodziewając się) erwarten (etw., jdn), gewärtigen (etw.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!Nauka niemieckiego; Nauka języka hiszpańskiego; Nauka języka francuskiego; .. , ukraiński.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. Komisja będzie państwa informować o swoich postępach, a ja czekam z niecierpliwością na dalsze owocne dyskusje z państwem w tej istotnej sprawie.. czasownik przechodni.. Aby posłuchać wymowy lektora, kliknij na ikonę głosnika .. czekać.. Obiecuję, że na każdy list odpiszę.. przyimek.. Data, I look forward to your next concert.Jak rozróżniać czasy w angielskim?. Zasugeruj przykład Pozostałe wyniki Chcielibyśmy z tobą współpracować w najbliższej przyszłości, z niecierpliwością czekając na twoją odpowiedź na dalsze rozmowy.. Z. rzeczownik.. Z niecierpliwością czekamy na uroczystość zaręczyn z .Sprawdź tutaj tłumaczenei niemiecki-polski słowa czekać z niecierpliwością w słowniku online PONS!. czekać.. przyimek III.. Przykłady jednojęzyczne Polish Jak użyć "niecierpliwość" w zdaniu more_vertDobrze, czekam z niecierpliwością aż podejdziesz i powiesz to.. (sth) more_vert z niecierpliwością oczekiwać expand_more to look forward to Przykłady użyciaczekam na odpowiedź po niemiecku słownik polsko-niemiecki..

oczekiwać na coś z niecierpliwością = anticipate.

z niecierpliwością oczekiwać volume_up vorausschauen {czas.}. Ź.z niecierpliwością oczekiwać volume_up freudig entgegensehen {czas.}. Widzicie, to jest zabawa z makaronem i tuńczykiem, ponieważ to jest przepyszne i łatwe, ponieważ kiedy gotujesz dla jednej osoby, to jest naprawdę ważne czekać z niecierpliwościąna rezultat końcowy.z niecierpliwością oczekiwać volume_up vorausschauen {czas.}. Z niecierpliwością czekamy na wypróbowanie Lovely 2.0.. PL uzbroić się w cierpliwość {czasownik zwrotny} volume_up 1. przenośny uzbroić się w cierpliwość (też: czekać cierpliwie) volume_up sich gedulden {czas.. Autor: Olka1994 Dodano: 25.11.2010 (17:31) Przetłumacz zdania na niemiecki: Z niecierpliwością czekam na wasze listy!. Dodaj do ulubionych Drukuj.. Bardzo silna kolokacja.. czekać: to wait for [tu weɪt fɔ:(rZ niecierpliwością czekamy na Twoją wizytę.. Brak tłumaczeń Dodaj Przykłady .. - Garcia nie zamierzał czekać na odpowied .. Z niecierpliwością czekam na odpowiedzi pani komisarz.. Z niecierpliwością czekamy na zniesienie tego rozporządzenia.oczekiwać na coś z niecierpliwością - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. DE volume_up Wartezeit Więcej informacji Tłumaczenia Przykłady użyciaJak jest czekać z niecierpliwością po angielsku?.

Wybrano słownik polsko-niemiecki.

Tłumaczenie z polskiego na niemiecki, z dnia 2009-10-06.. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wycieczki!. Tłumaczenia dla hasła " czekać z niecierpliwością " w polsko » niemiecki słowniku (Przełącz na niemiecko » polski ) Pokaż podsumowanie wszystkich trafnych wyników czekać czasownik nieprzechodni z rzeczownik z I. przyimek II..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt