Napisz 10 zdan po niemiecku o swojej rodzinie

Pobierz

"Lotników Polskich".. O 19 wracam do domu.ja napisać po angielsku kilka takich zdań?. będzie najj ;) Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-09-09 20:12:47Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Ewentualnie chcemy po prostu poszerzyć naszą wiedzę o nowe słówka.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Jestem uzdolniona językowo - mówię po angielsku, niemiecku i francusku.. Mam 13 lat i chodzę do zespołu szkół nr.. -to jeden z setek Waszych komentarzy.. Mama ma na imię Jenny.Codziennie po pracy mama zawsze ma dla nas czas i potrafi się z nami dobrze bawić.. She is tall and slim.Siostra jest ode mnie o 3 lata młodsza.. Fotografuję chętnie naturę.. O 15 odwiedzam dziadków.Grilujemy albo idziemy na spacer do parku.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Mój dom, moja rodzina.. Ich bin Sylwia Koch.. Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Znajdziesz tutaj wypracowania po niemiecku, podstawowe zagadnienia gramatyczne, wskazówki dotyczące efektywnej nauki języka obcego.. Na prowadzonym przez Ciebie blogu: - poinformuj, gdzie koncert się odbędzie, i uzasadnij wybór tego miejsca - opisz, jak przygotowujecie się do występuMoja rodzina jest bardzo duża.. Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem, bądź przygotowując się do .Już o 7 wstaję..

Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie.

Przydatność 80% Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w .Napisz 5 zdań po niemiecku o swojej rodzince.. Potem umyłam naczybia .Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe / Beschreibe dein Geburtstagsfest.. Jem śniadanie i się ubieram.. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało.. Zjadłam śniadanie.. O 7:50 ie z rodzicami do kościoła.. Mieszkam w Pile, na osiedlu Górnym w wieżowcu na ulicy Tetmajera.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Mam wiele cioć i wujków oraz kuzynów.. Moja rodzina , z którą mieszkam składa się z 5 osób.. Twój zespół muzyczny planuje swój pierwszy koncert.. o Dziewczynie bo jestem dziewczyną ;) I czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć chodź trochu o tej budowie zdań ?. Po pracy tata jest bardzo zmęczony i nie zawsze ma dla nas czas.. 2010-02-06 09:54:47 Jak napisać po angielsku .Opisz swój jeden dzień po niemiecku i w czasie przeszłym (Perfekt) -tłumaczenie i słownictwo .. Wstałam o 6.. Opis dnia (krótkie) / mein Tagesablauf .. Opowiadanie o sobie / Wer bin ich?.

napisz: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie PS.

Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Komentarze (2) piotrek131617.. Mimo tego, że jest nas dużo, wszyscy trzymamy się razem i chętnie sobie pomagamy.. Uczęszczam do gimnazjum.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Przychodzi taki czas, gdy tak bardzo spodobają nam się Niemcy, że będziemy tam chcieli założyć rodzinę.. Jest to wypowiedź, którą kierujemy w formie elektronicznej, którą dobrze znamy, a więc ma charakter prywatny.Członkowie rodziny po niemiecku Rodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.. O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. 2011-11-27 21:45:17; Pare zdań po niemiecku 2010-11-16 20:05:57; 10 zdań po Niemiecku 2009-02-15 13:33:33Zadanie: opisz swoją rodzine w 10 zdaniach po niemiecku Rozwiązanie: meine mutter hei t małgorzata und sie ist 40 jahre alt moja mama ma na imię i ma 40 lat .. Moja rodzina jest dosc duza.. 2010-05-27 20:39:22 Muszę napisać kilka zdań .i oto moje zadanie .Napisz kilka zdań o swojej rodzinie .. Wtedy tata siada w swoim fotelu i czyta .Napisz wypracowanie o swojej rodzinie.. 04 .Przykładowy opis rodziny po angielsku.. W takim momencie przyda nam się lekcja pod tytułem obowiązki domowe po niemiecku .15 zdań o sobie po niemiecku..

Przykłady użycia - "filmy" po niemiecku.

W domu odpoczywałam.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Opis rodziny / meine Familie.. Potem idę z moimi przyjaciółmi do szkoły tańca.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.. będzie naj ;) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćProste zdania i frazy w języku niemieckim, które tworzą przykładowy opis kolegi/przyjaciela.. Bardzo lubi malować.. Uprzejmie dziękuję za czas poświęcony na udostępnianie tego postu dalej.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie.. Moja najbliższa rodzina to mama Grażynka, tata Michał i mój brat Bruno.Napisz po niemiecku o sobie, swojej rodzinie, swojej szkole, swojej klasie, swoich zainteresowaniach, upodobaniach oraz o czynnościach, które chętnie wykonujesz w wolnym czasie.. Staramy się też jak najczęściej spotykać i spędzać razem czas w rodzinnym gronie.. 2009-02-16 17:28:58 napisz 5-6 zdan po niemiecku i je mi przedtumacz 2009-10-02 19:12:32 Napisz 10 zdan po angielsku w czasie present simple o swojej rodzinie co robi mama codzinnie itp. 2012-09-18 16:32:04napisz cv i 10 zdań o swojej rodzinie po niemiecku.. - rozwiązanie zadania .. napisz cv i 10 zdań o swojej rodzinie po niemiecku pilnee..

Muszę napisać kilka zdań.i oto moje zadanie ...Napisz kilka zdań o swojej rodzinie.

Nie spędzamy aż tyle czasu razem, ale się kochamy.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.E-mail do przyjaciela lub kolegi po niemiecku to forma pisemna, która wymagana jest na maturze z języka niemieckiego.. Ma na imie Alicja.. Możesz zablokować cookies zmieniając ustawienia w Twojej przeglądarce.Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Fabian tak opisuje swoją rodzinę: "Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". Tata jest policjantem.. 2010-02-06 09:54:47; Poszę o pomooc.. Około 20 zdań Proszę o pomoc.. D.Z.I.Ę.K.U.J.E.Przydatność 55% Opowiadanie o sobie i swojej rodzinie po niemiecku.. Mama, maWpis na bloga po niemiecku - wzór Wpis na bloga po niemiecku przykład 1.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) / deine Hauspflichten.. W szkole dużo się uczyłam, liczyłam, prace ręczne, śpiewałam, ćwiczyłam, pisałam.. Moja rodzina jest miła i sympatyczna.. Zjadłam obiad.. Post na blogu zespołu o pierwszym koncercie.. Po południu poszłam do domu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt