Jak dobrze znasz felix net i nika

Pobierz

Jak dobrze znasz smoki występujące w "Baśnioborze" i "Smoczej Straży"?. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Lektura dla myślących czytelników od lat 7 do 107!Felix, Net i Nika wracają do.. liceum!. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Rozdział 6.. Ikigai 11 miesięcy temu.. Wyślij zgłoszenie .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. pytanie 1 z 15.. Net - dla jednej z dziewczyn (Aurelii lub Niki), Felix - niespodziankę dla swojej babci.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Nie ma prądu, internetu, zaczyna brakować wody, jedzenLista wszystkich lektur - - MATEMATYKI: Kosik, "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test z lektury na poziomie trudnym.. Zapraszam na spotkanie z jej bohaterami.. Talaria 3 lata temu.. Znudzony strażnik zamknął drzwi na klucz, ziewnął, leniwie podciągnął obwieszony bronią pas i sprawdził, czy wszystkie komputery zostały wyłączone oraz czy nikt niepowołany nie pozostał w budynku.Test z części 1-2, czyli .. Sprawdź!. 2010-04-18 18:00:04Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek już od 27,07 zł - od 27,07 zł, porównanie cen w 2 sklepach.. Popularne quizy w tym tygodniu:FELIX,NET I NIKA: jak dobrze znasz lekturę?.

...Jak dobrze znasz serię Felix, Net i Nika.

2011-11-27 15:12:59 Znasz książkę Felix , Net i Nika ?. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Seria dla młodzieży "Felix, Net i Nika" została wydana w Polsce w nakładzie 650 tys. egzemplarzy.. Udostępnij Udostępnij wg Mmatuszynska.. Udostępnij.. W każdym punkcie tylko jedna odpowiedź jest .Felix, Net i Nika, warszawscy gimnazjaliści, trafiają do światów alternatywnych, a każda wizyta pokazuje im (i nam), jak wyglądałby nasz świat, gdyby historia potoczyła się trochę inaczej.. .Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Edytuj elementy.. Materiały Praca zdalna biblioteki Wyszukiwanie Indeks tematyczny Archiwum numerów Najnowszy numer Prawnik odpowiada.. Wszyscy będą musieli sobie poradzić z czymś, co wygląda na koniec świata, jaki znamy.. Tymczasem nadeszły Święta Bożego Narodzenia.Jak dobrze znasz powieść Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi autorstwa Rafał Kosika?. 1583 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Ta książka jest bardzo chętnie czytana przez uczniów naszej szkoły.. Tom 1 - Rafał Kosik , Felix, Net i Nika oraz Koniec Świata Jaki Znamy,Felix, Net i Nika oraz Koniec Świata Jaki Znamy..

Sprawdź, jak dobrze znasz historię zrzędliwego Scrooge'a!

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Więcej.. Motyw .- Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Skomentuj.. Polub.. Sprawdź się!. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".Liczba wyników dla zapytania 'jak dobrze znasz lekture felix net i nika': 10000+Tak jak Felix, odziedziczył talent po ojcu - jest bardzo dobrym informatykiem.. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.Felix net i nika Książki - porównanie cen w sklepach internetowych.. heylisa .. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Czy znasz te kultowe teksty babci?FELIX,NET I NIKA: jak dobrze znasz lekturę?. Zawiera nieodpowiednie treści?. Na podstawie drugiego tomu, pt. "Teoretycznie Możliwa Katas.Czy znasz książke Felix, Net i Nika?. Test składa się z 12 pytań.. 13 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

Jeśli nie znasz więcej niż połowy tych słów to ...

Udostępnij.. Te zdolności połączone ze .FELIX,NET I NIKA: jak dobrze znasz lekturę?. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Rozwiąż test!Witaj na stronie Quizz.pl.. Kto jest autorem lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi"?. Skomentuj.. Osadź.. 2011-06-05 17:44:19Seria: "Felix, Net i Nika", autor: Rafał Kosik, wydawnictwo powergraph, Warszawa, 2009 Według mnie jest to jedna z najlepszych serii dla młodzieży.. Quiz w Poczekalni.. Jak dobrze znasz smoki występujące w "Baśniobor.. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.Felix, Net i Nika oraz Koniec Świata Jaki Znamy już od 25,62 zł - od 25,62 zł, porównanie cen w 34 sklepach.. Będe pisał w skrócie "FNIN" .. Rafał Kosik; Bolesław Prus; .. PDF Tisknutelné .Czy lubicie książke Felix Net i Nika 2010-03-20 06:59:15 Znasz serię książek " Felix , Net i Nika "?. .1 Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi dla Jasia Przez szklane drzwi banku wyszedł ostatni klient.. Bez problemu włamie się do szkolnej bazy komputerowej, napisze program na zapętlenie kamery, a nawet stworzy program zdolny połączyć sen z jawą, jak miało to miejsce w książce Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?.

2011-03-28 20:14:23 Czy czytałes książkę felix , net i nika ?

Skomentuj.. Quiz w Poczekalni.. ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. Share Share by Mmatuszynska.. Czy rozpoznasz popularne filmy w komiksowej wer.Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.. Kim z zawodu jest mama Neta?. Udostępnij.. 2011-03-29 14:46:48 Felix , Net czy Nika ?. Skomentuj.. Udostępnij.. KasiaKasiaW 2 lata temu.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. "Boże Narodzenie" Podczas przeglądu skrzyni w podziemiach Felix i Net przyznali się, że niepostrzeżenie zabrali z niej po jednej rzeczy.. Na pewno dobrze znacie ich przygody, więc z łatwością rozwiążecie quiz.. 3 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt