Przysięga streszczenie odcinka 570

Pobierz

- "Jesteś zmęczona.3 lutego o 21:31 ·.. Pozostałe dwa seriale tureckie na antenach TVP (Przysięga i Miłość i przeznaczenie) będą emitowane normalnie.Reyhan już nie ma.. Emine przyłapana na romansie.. Mężczyzna jest śmiertelnie chory.. Wszyscy są przekonani o tym, że sprawiedliwość właśnie się stała.. Cała rodzina stara się pomóc.. Tego samego życzy im Sehriye.Serial "Przysięga", odc.. Wszyscy są przekonani, że sprawiedliwość zwyciężyła.. więcej Odcinek 569 Emir i Feride odwiedzają ofiary Umita i słuchają ich wspomnień.. Streszczenie odcinka [27.01 .Przysięga - streszczenia odcinków - Telemagazyn.pl Przysięga - streszczenia odcinków Turcja 2020 Odcinek 594 Tulay wciąż knuje, żeby pozbyć się Gulperi.. Przypomnij sobie odważną dziewczynę, która nie bała się w magazynie.. Cavidan siedzi w więzieniu.. Zobacz przedpremiery hitów TVP.. Sąd wydaje wyrok.. Zwiastun filmu możecie zobaczyć TUTAJ.. Zenek" to fabularna historia jednej z największych gwiazd muzyki disco polo, Zenona Martyniuka, chłopaka z podlaskiej wsi, który dzięki uporowi, ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeniom osiągnął niebywały sukces, udowadniając wszystkim, że "Król disco polo jest .. "Elif" zadebiutowała na antenie TVP1 8 maja 2017 r. Oryginalnie serial miał swoją premierę w Turcji 15 lipca 2014 r. i trwa do dziś.. Przysięga ostatni odcinek po polsku Turecki serial Przysięga po polsku emitowany jest w telewizji TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 16:05.Oglądaj online Twoje ulubione seriale, programy, filmy i teatr tv..

570 - streszczenie.

Przez ten okres nie będą także publikowane streszczenia.. Czuje, że zawiódł rodzinę.Odcinek 570 Feride oraz inne kobiety składają zeznania przeciwko Umitowi.. Natomiast Cavidan liczy na to, że Emir i Feride będą razem,.Przysięga odcinek 570: Kobiety decydują się zeznawać!. Emir z synem szykują wygodny dom dla Gulperi, choć dziewczyna tego nie chce.. Dzieckiem zajmuje się Narin.. Cavidan liczy, że Emir i Feride będą razem.. Umit zostaje skazany na dożywocie!. CO wydarzy się podczas rodzinnej kolacji.Tulay jest wściekła, że Gulperi i Emir się nie rozwiedli.. Ja i moje dziecko jesteśmy tutaj dzięki niej".. Umit krzyżuje jej plany!. Fatma usypia Gulperi za pomocą środka odurzającego.. Reyhan, powodowana współczuciem wobec wuja, po wahaniu zgadza się poślubić Emira.Przysięga odcinek 570: Kobiety decydują się zeznawać!. Liczy na pomoc Cavidan.. [Streszczenie + Zdjęcia] 14 stycznia 2022Turkweb.pl 570: Gdy Feride i jej bliscy są już niemal pogodzeni z porażką, dzieje się coś nieoczekiwanego.Serial "Przysięga", odc.. Sąd wydaje wyrok.. Nie chce znać syna, bo przypomina mu śmierć ukochanej żony.. Program TV Stacje TVP 1 TVP 2 Polsat TVN Epic Drama TVN 7 TV 4 TV Puls TV Puls 2 TVP3 TV6 Super Polsat EskaTVPrzysięga odc.. "Wiem, że się boisz, ale zostało już niewiele, Feride" - mówi Narin, trzymając przyjaciółkę za rękę..

Zobacz co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu.

Znajomy Ercana przypadkiem poznaje Gulperi.. "Ozlem, idź już do domu" - mówi psychiatra.. Każdy odcinek emitowany na tureckim Kanal 7 ma 60 minut.Emine ucieka z domu.. Kochani, w dniach 4-18 lutego serial Elif nie będzie emitowany z uwagi na trwające w tym czasie transmisje z Zimowych Igrzysk Olimpijskich.. 570: Gdy Feride i jej bliscy są już niemal pogodzeni z porażką, dzieje się coś nieoczekiwanego.. Melike przynosi jej dokumenty rozwodowe i czek na wysoką sumę od Hikmeta.Przysięga streszczenie szczegółowe odcinków 570, 571 po polsku.. 570 - streszczenie.. [Streszczenie + Zdjęcia] 14 stycznia 2022Turkweb.pl 570: Gdy Feride i jej bliscy są już niemal pogodzeni z porażką, dzieje się coś nieoczekiwanego.. Emir widzi, że Feride jest w niebezpieczeństwie i rusza jej na pomoc.. Tymczasem Cavidan ma nadzieję na to, że opiekunka oraz emir zostaną małżeństwem.. Cavidan liczy, że Emir i.Przysięga - odcinek 570 Feride oraz inne kobiety składają zeznania przeciwko Umitowi.. Kemal otrzymuje wieści o popełnieniu samobójstwa przez Umita.. Sąd wydaje wyrok.. Cavidan liczy, że Emir i Feride będą.Trwa rozprawa sądowa.. - "To ostatnia szansa, aby Umit został ukarany.. 571 - streszczenie, opis Zjawienie się na kolacji nieproszonej Songul znacząco psuje atmosferę spotkania.. PRZYSIĘGA odc..

Streszczenie odcinka [28.01] Miłość i przeznaczenie odc.

Feride i Ozlem są w sali Umita.. Czego dla niego chce?. Kto zdecyduje się zeznawać przeciwko Umitowi?. Na salę rozpraw wchodzi Ozlem, a tuż za nią kobi.Przysięga odcinek 554: Feride nie udaje się uciec!. Streszczenie Feride oraz inne kobiety składają zeznania przeciwko Umitowi.. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji.. Zeznania przeciwko Umitowi.. Okazuje się, że Feride raniła Umita.. Emisja: 27 stycznia 2022 Feride i inne pokrzywdzone kobiety składają zeznania przeciwko Ümitowi.. Umit zostaje skazany na dożywocie!. Przysięga ostatni odcinek, powtórki.. Sąd wydaje wyrok.. TVP VOD to najbogatsza oferta wideo online na rynku.Zapraszamy do obejrzenia materiału TVP VOD z oficjalnej premiery "Zenka".. Emir nie dopuszcza do tego, by przemytnicy umieścili w jej brzuchu szmuglowany towar.. 570 - streszczenie, opis Feride z innymi pokrzywdzonymi kobietami składają zeznania przeciw Umitowi, a następnie zostaje wydany wyrok.. Odwiedza ją Hikmet, przybrany brat matki.. Umit zostaje skazany na dożywocie!. Wszystkie odcinki online można oglądać na WP Pilot i TVP VOD.. Feride liczy, że kobiety pojawią się w sądzie i będą zeznawać przeciwko.. więcej Odcinek 568Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi 584, 585, 586, 587 i kolejnych..

Wuj Hasan prosi go o cierpliwość.Przysięga 551 streszczenie szczegółowe.

[Streszczenie + Zdjęcia] 14 stycznia 2022 Turkweb.pl.. Akcja przeskakuje do wieczora.Przysięga - odcinek 570 Feride oraz inne kobiety składają zeznania przeciwko Umitowi.. Emir wzywa karetkę i Umit trafia do szpitala.. Z kolei Cavidan myśli o przyszłości Emira.. Cavidan liczy, że Emir i Feride będą.Przysięga odcinek 570: Kobiety decydują się zeznawać!. Narin i Kemal ratują Merta przed domem poprawczym.- "Nikt nie może zrozumieć lepiej ich lęków niż ja".. Jest załamana i nie chce żyć.. Wszyscy są przekonani, że sprawiedliwości stało się zadość.. Czytaj także: To tylko seks - Justin Timberlake w romantycznej komedii o przyjaźni i fascynacjiKemal nie chce mówić Narin, że jego brat nie żyje, bo boi się o jej stan zdrowia.. Wszyscy są przekonani, że sprawiedliwość zwyciężyła.. Na salę rozpraw wchodzi Ozlem, a tuż za nią kobiety będące ofiarami jej brata!Przysięga - odcinek 570 - streszczenie odcinka - Telemagazyn.pl Poszkodowane przez Umita kobiety składają zeznania.. Streszczenie 570. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Feride i inne ofiary Umita składają zeznania.. Wszyscy są przekonani, że sprawiedliwości stało się zadość.. Rozmawia z Hasanem o jej sytuacji.. Wszyscy są przekonani, że sprawiedliwość zwyciężyła.. Pragnie, by przed jego śmiercią jego rozpieszczony syn, Emir, się ustatkował.. Feride przyznaje, że wolałaby, żeby jej mąż nie żył.. Ostatni odcinek serialu Przysięga jako powtórkę można oglądać w TVP 1 następnego dnia po emisji o 5:10.Przysięga 585 streszczenie odcinka.. Obawia się jednak im to zasugerować.Przysięga odcinek 570.. Kemal z rodziną przenosi się do domu swojej matki.. Sąd wydaje wyrok.. Sąd wydaje wyrok.. Wszyscy są przekonani, że sprawiedliwość zwyciężyła.. Feride spędza ostatnią noc u Tarhunów.. Cavidan liczy, że Emir i Feride będą razem, ale boi się o tym mówić.. Emisja: 27 stycznia 2022 Feride i inne pokrzywdzone kobiety składają zeznania przeciwko Ümitowi.. Sąd wydaje wyrok.. Natomiast Umit zakazuje Feride wyjścia na pogrzeb, wie, że kobieta będzie się stawiać, dlatego zastawia .Pewnego dnia matka Reyhan umiera, a życie dziewczyny radykalnie się zmienia.. Sąd wydaje wyrok..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt