Uzupełnij dialog w ćw 3a zapisz odpowiedzi w zeszycie

Pobierz

Przeczytaj teksty 1 i 2.. Autor rozwiązania.. Chętnie pomogę.. Zapisz proszę w zeszycie pytania i odpowiedzi według wzoru: 1. .. Uzupełnij w poniższym e-mailu luki 4-6 zgodnie z .Uzupełnij dialog wyrazami z ćwiczenia 1 i 2.. Czy to budynek a,b czy c?Jun 22, 2020Zad.. Użyj ćw.3 jako wzoru.. Jak .Zapisz w zeszycie temat i nazwy dni tygodnia.. Wytyczne do stosowania od 18 stycznia 2021; Harmonogram pracy specjalistów; KOMUNIKAT W SPRAWIE PRZEDŁUŻENIA NAUKI ZDALNEJ W KLASACH IV - VIII I NAUKI STACJONARNEJ W KLASACH I-IIIPopatrz proszę na obrazek w ćw.1, dwoje ludzi rozmawia na temat ubiegłego weekendu, przeczytaj proszę zdania a, b, c, następnie przeczytaj dialog i uzupełnij go zdaniami a-c, zapisz odpowiedzi w zeszycie według wzoru: 1 - f, 2 - k Teraz włącz nagranie 3.13 i sprawdź swoje odpowiedzi Ex 2 p 93Zad 2 uzupełnij nazwy zwierząt w odpowiedzi odpowiedz po kolei cZyli pies - coбaкa .Zad 2 uzupełnij nazwy zwierząt w odpowiedzi odpowiedz po kolei cZyli pies - coбaкa.. O godzinie 7.00 termometr wskazywał - 5 C.Do południa temperatura wzrosła o 7 C , a o godzinie 20.00 wynosiła 6 stopni poniżej zera .Dokończ zadania.Klasa 1 a Edukacja polonistyczno - społeczna:- kaligrafia str. 60 i str. 62;- zeszyt w linie: wypisz z tekstu z podręcznika ze str. 40 zdanie, które pasuje do ilustracji;- podręcznik str. 41: przeczytaj tekst.Edukacja matematyczna:- ćwiczenia: str. 35 zad..

Uzupełnij dialog wyrazeniami z ramki zapisz odpowiedzi w zeszycie .

( Dzisiaj jest ……………) I like ……………………… ( Lubię…………….). I don't like ………………… ( Nie lubię…………….. )Posłuchaj nagrania i ponumeruj zegary.następnie napisz godziny słownie.ćwiczenia evolution plus2 ,ćw.1 str.14 Answer Dawidsiekierka1 February 2019 | 0 RepliesJęzyk polski 4, Zeszyt ćwiczeń .. Alicja Krawczuk-Goluch.. Dodaj do Moich książek.. Question from @Monikazahor04 - Szkoła podstawowa - Język angielski .. Popatrz na zdjęcia.Uzupełnij zdania odpowiednimi wyrazami.. Question from @PannaJoanna111 - Gimnazjum - Język angielski .. PannaJoanna111 @PannaJoanna111.. Dopasuj pytania do odpowiedzi .w ćwiczeniu 3.. 4.Zwróć uwagę na budowę imienia w ćw.. Napisać tyle co na około zajeło by jedną stronę w zeszycie.. 3a i zapisz wyrazy podstawowe, od których utworzono nowy wyraz: ,,wielki", ,,miły", ,,ludzie".. Lekcja 2 (16.04.2020 czwartek) Topic: Revision unit 6 - grammar W unit 6 mówiliśmy o czasie Past Simple, przypomnijmy sobie .uzupelnij e mail odpowiednimi formami czasownikow w czasie present simple albo present perfect zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 5 Jak się zapisać.. Powinien on zawierać informacje o pierwiastkach, jednostkach budowy, pochodzeniu, roli w organizmie, procentowej zawartości w ciele człowieka .Uzupełnij dialogi wybierz odpowiedź a, w lub b i zapisz całe dialogi w zeszycie przedmiotowym' POMOCY..

Zapisz dialog w zeszycie.Zapisz odpowiedzi w zeszycie.

Opracuj w zeszycie : Tłuszcze.. Wybierz postać jaką podziwiasz i zapisz krótki tekst o tej osobie.. Czy potraficie, kierując się wskazówkami, które udzieliła mu dziewczynka, wskazać bibliotekę na mapie (w ćwiczeniu 5)?. 2 Negatywna.. Podziękuj Napisz do mnie!. Question from @Teresakudlak1 - Gimnazjum - Język rosyjski.. Question from @Latowiosnapipi1231 - Gimnazjum - MatematykaODPOWIEDZI DO ZADANIA NR 3 ZE STRONY 16 PROSZĘ ZAPISAĆ W ZESZYCIE POD TEMATEM.. matistach0212owdqti matistach0212owdqti 18.10.2018 Język angielski Gimnazjum rozwiązane Uzupełnij dialog zapisz odpowiedzi w zeszycie 1 Zobacz odpowiedź Reklama .Odpowiedź została zedytowana [Pokaż poprzednią odpowiedź] (1) on dancing 1 O tym, że myśli o zapisaniu się na lekcje tańca.. Wyszukaj w czytance i zapisz odpowiedzi do pytań.. Wzoruj się na .napisz w zeszycie pytania uzywajac podanych wyrazow nastepnie dopisz odpowiedzi jeffa.. Angielski Kompass2 ćw.5 str 76 Napisz wiadomość jaką Chris zostawił swojej mamie.Użyj wiadomości z ćw.4 jako wzoru(ćw 6 str 76)Uzupełnij wyrażenia i zapisz je proszę w zeszycie.. W każdej luce dopisz brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Moje książki .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

... Zapisz odpowiedzi w zeszycie.

Nauczycielka w liceum z 5-letnim doświadczeniem.. W zadaniach 1-3 z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstów.. Iwona.. 1, 2 oraz str. 79 zad.. Ex.3 p.79 Uzupełnij proszę dialog i zapisz w zeszycie to co wstawiasz w luki według wzoru: 1.How did you do that?. Przeczytaj opis sytuacji i napisz dialog.. W razie problemów i wątpliwości proszę się kontaktować za pomocą maila lub dziennika.. Napisz dialog na 2 strony w zeszycie proszę o pomoc daje najjj.w zeszycie.. Uzupełnij dialogi wybierz odpowiedź a, w lub b i zapisz całe dialogi w zeszycie przedmiotowym' POMOCY.. 3 Przyimek on, forma -ing czasownika.. Odpowiedzi zapisz pełnym zdaniem używając czasu przeszłego Zad.. 6 Wysłać do nich maila i czekać, aż przyślą formularz zgłoszeniowy.. Zapisz w zeszycie nazwy składników: Salad 1: beetroot, pineapple and … Salad 2: Ex.. Nauczyciel.. LEKCJA JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z 25 MARCA (ŚRODA)Uzupełnij zdania rodzajnikami w dopełniaczu i odpowiednimi końcówkami.. Co to są misje i na czym polegają.. Dołącz do nas i ucz się w grupie.. 2.- wykonaj palmę wielkanocną według własnego pomysłu.Religia:- uzupełnij w ćwiczeniach .. PROSZĘ ZRÓB ZDJĘCIE I PRZEŚLIJ NA ADRES MEJLOWY DO CZWARTKU (26.03) DO GODZINY 15.00.. Question from @Monikazahor04 - Szkoła podstawowa - Język angielski.. Ex.7 p.79 Zadaj pytania Nickowi, który oparzył się we wtorek, i odpowiedz na nie..

Zapisz odpowiedzi w zeszycie.

Opisz dowolne dzieło sztuki podaj tytuł i autora i minimum na pół strony w zeszycie opisz.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. W tym dialogu chłopiec szukał library, czyli biblioteki.. 1. on dancing Odpowiedź na zadanie z Oxford Repetytorium ÓsmoklasistyNapisać tyle co na około zajeło by jedną stronę w zeszycie.. STERSILVE Posłuchaj nagranych pytań i odpowiedz na nie w zeszycie.Uzupełnij dialog.. Następnie włączcie nagranie i sprawdźcie czy mieliście rację.. Homework Ćwiczeniówka ćw.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Uzupełnij pytania zapisz odpowiedzi w zeszycie następnie w parach zadawajcie sobie te pytania i i odpowiadającie na nie.. 79 Wymyśl przepisy na cztery sałatki.. 4 i 5 str.57.Zasady bezpiecznego uczestnictwa w zajęciach online.. 79 Ułóż dialog, w którym osoba A zamówi sałatkę z zadania 4, a osoba B będzie sprzedawcą.. Homework Ćwiczeniówka ćw.. Po analizie słowotwórczej imienia olbrzyma przejdź do opisu Wielkomiluda (ćw.3 b.) i zapisz ten opis w zeszycie wg podanego planu w ćwiczeniu 3.Jun 15, 2020Uzupełnij dialog pytaniami w czasie Past Simple i zapisz je w zeszycie według wzoru: 1.Did you have flu?. Zarządzenie Dyrektora w sprawie częściowego ograniczenia funkcjonowania szkoły od dnia od 22 marca 2021.. W ćwiczeniu 4 wybierzcie poprawne odpowiedzi i zapiszcie je do zeszytu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt