Napisz opowiadanie o ani z zielonego wzgórza

Pobierz

Jest to opowieść o jedenastoletniej Ani, która miała bardzo ciężkie dzieciństwo, ale z czasem wszystko w jej życiu zaczyna się układać i zmieniać na lepsze.Najciekawsza przygoda Ani z Zielonego Wzgórza - opis Ania z Zielonego Wzgórza to dziewczynka, która dobrze radziła sobie w szkole i starała się być zawsze roztropną.. Urodziła się w Bolingbrok, w Nowej Szkocji.. Diana serdecznie dziękowała Ani, Mateusz był z niej dumny.. opisała bardzo dużo ciekawych i interesujących, a nawet śmiesznych przygód głównej bohaterki- Ani Shirley.. Urodziła się w Bolinbroke w Nowej Szkocji.. Gdy dowiedziała się o tym panna Barry, przepraszała Anię za to, że zabroniła Dianie przyjaźnić się z taką wspaniałą dziewczyną.Główną bohaterką powieści "Ania z Zielonego Wzgórza" jest Ania Shirley.. 2010-12-19 14:52:03Napisz list do przyjaciela, w którym opiszesz bohaterkę książki pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. Ania w wieku trzech miesięcy została sierotą.. Amy numer siedem też do nas dołączy.Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza" (Lucy Maud Montgomery).. Literatura Emily Brontë - Wichrowe Wzgórza.. Mateusz szybko pojechał po lekarza.. Jej zdziwienie było ogromne, kiedy nie zastała swojej wychowanki w kuchni, choć prosiła ją, aby przygotowała herbatę punktualnie na piątą.Ania z Zielonego Wzgórza to pierwsza z serii powieści o przygodach Ani Shirley..

2009-11-14 17:10:00Napisz opowiadanie z najciekawszej przygody z książki "Ania z zielonego wzgórza ".

Jakie streszczenie szkolnej lektury Mietczyński.Napisz list do Ani Shirley z propozycją przyjaźni i przedstaw się w nim.. Gdy dziewczynka miała trzy miesiące, na febrę zmarli jej rodzice.. Co to jest zakręt życiowy na przykładzie Ani z Zielonego Wzgórza.. Traktowano ją jak przedmiot, który można zawsze oddać.Główna bohaterką powieści L.M Montgomery pt. "Ania z Zielonego Wzgórza" jest pochodząca z Nowej Szkocji 11-letnia dziewczynka Ania Shirley.. Moi rodzice często mnie na nie zabierają i opowiadają o rosnących w pobliżu roślinach, a także żyjących tam zwierzętach czy ptakach.. Była pracowita i szybko się uczyła.. Podczas pobytu na Zielonym Wzgórzu, piegi Ani zbladły, a sylwetka nabrała pięknych kształtów..

2010-05-17 20:47:01 Napisz mi opowiadanie o Ani z Zielonego Wzgórza 2010-01-07 17:46:57 Napisz opowiadanie o przygodzie .

Skomentuj.. 9474 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Osierocona Ania trafiła wówczas do domu dziecka.Ostatnio miałam okazję przeczytać książkę autorstwa Lucy Maud Montgomery pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz przygody rudowłosej Ani Shirley!. Ania musiała je ściąć, ale odrastające włosy miały już kolor kasztanowy, a nie rudy.. Skoro wolałaby nie żyć to jak mogła mieć marzenia.Pewnego wieczoru, w ostatnich dniach kwietnia, Maryla wracała na Zielone Wzgórze z posiedzenia związku.. Jak nazywała się pierwsza prawdziwa przyjaciółka Ani?. • Najciekawsza przygoda Ani z Zielonego Wzgórza - opis • Opis Zielonego Wzgórza • Ania z .. Pewnego dnia Maryla, pani Linde i państwo Barry wyjechali na spotkanie z premierem.. Literatura Biblia - sprawdź swoją znajomość świętej księgi!. 36 Obserwuj autora Zobacz profil Zapraszam do rozwiązywania moich quizów: .. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale avengers zwierzeta muzyka przyjazn anime sherlock.Którym bohaterem z serii o Ani z Zielonego Wzgórza jesteś?. Bohaterka to osoba nieprzeciętna, wyjątkowa, o niezwykle bujnej wyobraźni, bardzo wrażliwa na piękno przyrody i uczucia innych ludzi.Dzieje Ani Shirley, Lucy Maud Montgomery Ania z Zielonego Wzgórza - streszczenie i opracowanie lektury klp.pl Lektury Analizy i interpretacje Motywy literackie Epoki ☰ Jesteś w: Ania z Zielonego WzgórzaJakie by były pytania na lekturze Ania z zielonego wzgórza; opisz przeżyć wewnętrznych Ani z zielonego wzgórza narracja pierwszoosobowa; krótkie steszczenie lektury ,, Ania z Zielonego Wzgórza" bardzo mi potrzebne !.

Ania z zielonego wzguża; Opisz 1 rozdział w punktach z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza"Test z lektury ,,Ania z Zielonego Wzgórza" ...

Ostatnio stwierdziła, że ma dość zabaw z Marcinem Kozerą, bo ten ciągle opowiada jej o Panu Samochodziku i Templariuszach, a ona woli nasze rozmowy na temat nowych szat cesarza i dzikich łabędzi.. Pomagała Mateuszowi i Maryli, wykonując swe codzienne obowiązki.. Okazało się, że mężczyzna posiada cudowny lek na jej problem - farbę do włosów, która miała zmienić ich kolor na kasztanowy.Ania Shirley to główna bohaterka powieści Lucy Maud Montgomery pt. " Ania z Zielonego Wzgórza".. Udostępnij.. Więcej quizów.. Bardzo dobrze się uczyła, dlatego jej wychowawcy byli dumni.. Mama dziewczynki nazywała się Berta Shirley, która również pracowała jako nauczycielka.Niestety efekt nie był taki, jak zamierzyła, gdyż włosy stały się zielone.. 1.Ania twierdziła, że jeśli nie pójdzie na piknik to wolałaby nie żyć.. Jej rodzice, Walter i Betty, byli nauczycielami.. Rozwiąż test!Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. Napisz do nas.. Autorka opisała w niej historię dziewczynki z domu dziecka, która znajduje dom.. Dorota 5 lat temu.. Ania z chęcią zaczęła z nim rozmawiać.. Literatura Którą bohaterką powieści Lucy Maud Montgomery jesteś?. poznając okolice.. Czy mógłbyś być bratnią duszą Ani?. Trafiała do różnych ludzi.. jjukasz123.. Jej młodsza siostra Minnie zachorowała na krup..

zadanie dodane 11 października 2010 w Język polski przez użytkownika Sanderka ... napisz opowiadanie na temat,,moje spotkanie z bohaterem przeczytanej książki.Należy napisać opowiadanie twórcze -do 06 maja , w MS Word, wysłać na mojego maila.

Test z lektury "Ania z Zielonego Wzgórza".. Jaka suknia była wielkim marzeniem Ani?. O Autorze KsiazkaToLekNaRzeczywistosc .Ania z Zielonego Wzgórza - Lucy Maud Montgomery - streszczenieOdcinek poświęcony jest przygodom 11-letniej dziewczynki - Ani Shirley, która trafia do Avonlea.List do Ani z Zielonego Wzgórza.. Lucy Maud Montgomery w swej powieści, pod tytułem ?Ania z Zielonego Wzgórza?. Ania wraz z Dianą pobiegły.. poleca 78 %.Gdy doktor przyjechał powiedział Ani, że to ona uratowała małej życie, on przyjechał za późno, gdyby nie Ania Minnie by już nie żyła.. Z czasem nie potrafili wyobrazić sobie życia bez dziecka.Najciekawsza przygoda Ani z Zielonego Wzgórza: Jak Ania uratowała życie siostrze Diany.. Jednak często wpadała w tarapaty, a każda z nich stawała się prawdziwą przygodą.Wstęp W roku 1907 Lucy Maud Montgomery zakończyła pracę nad "Anią z Zielonego Wzgórza".. Na tylnej okładce (w wydaniu Bellona) jest opis książki, w którym jest napisane, że największym marzeniem Ani jest posiadać prawdziwy dom.. Droga Aniu z Zielonego Wzgórza!. Opis Ani ShirleyKiedy pewnego dnia do drzwi domku na Zielonym Wzgórzu zapukał handlarz, Mateusza ani Maryli nie było w domu.. Stara panna rozmyślała, jak przyjemne są powroty do domu, w którym jest Ania.. Test składa się z 12 pytań.. Wieczorem przybiegła do Ani Diana, z prośbą o pomoc.. Odwołaj się do przykładów zachowań dziewczynki, opisanych w powieści sytuacji z jej udziałem oraz zdania innych bohaterów o Ani.Dlaczego Ania z Zielonego Wzgórza jest nieodpowiednią lekturą?. Jej młodsza siostra Minnie zachorowała na krup.. Ojciec Ani nazywał się Walter Shirley i był nauczycielem w szkole średniej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt